Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 3039
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Edyta Nawrocka nagrywa teledyski na Malediwach

Środa, 28 września 2011, 14:45
Aktualizacja: 14:45
Autor: PAW
Wałbrzych: Edyta Nawrocka nagrywa teledyski na Malediwach
Fot. użyczone
Już ponad tydzień na Malediwach trwają zdjęcia do dwóch teledysków Edyty Nawrockiej. Niemal w całości zebrany został materiał do piosenki „Escape This World". Na dniach ruszą zdjęcia do „See More".

- Lecąc tutaj wiedzieliśmy, że uda nam się uchwycić najpiękniejsze tropikalne krajobrazy - mówi Przemek Tokarski, manager Edyty Nawrockiej. - Jednak to, co tu zobaczyliśmy, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Gdziekolwiek nie spojrzeć mamy idealny plan zdjęciowy.

Mieszkańcy bajecznej Kurumby są bardzo przyjaźnie nastawieni, a wręcz cieszą się, że na ich wyspie powstaje tego typu produkcja. Choć przyzwyczajeni są do obiektywów aparatów licznych turystów, to jednak przyznają, że teledysk jest tam kręcony po raz pierwszy.
- Jedyne czego możemy żałować, to że nie mamy możliwości w pełni korzystać z wakacji. Zdjęcia pochłaniają cały nasz czas – mówi Przemek Tokarski.

Temperatury na Malediwach są stale bardzo wysokie. Z pewnością nie jest łatwo pracować w takich warunkach. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, najlepsze sceny powstają podczas tzw. „golden hours", czyli między godzinami: 7:00 - 9:00 oraz 16:00 - 18:00. Producenci zapewniają, że piękne widoki tropików to nie wszystko co zobaczymy na teledyskach i mają zamiar czymś jeszcze nas zaskoczyć.

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group