Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 2926
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Europejka" na prowadzeniu

Wtorek, 6 lipca 2021, 14:29
Aktualizacja: 14:30
Autor: red
Wałbrzych: "Europejka" na prowadzeniu
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Głosowanie w miejskim konkursie na nazwę obwodnicy nieco osłabło, jakby wszyscy pogodzili się ze zwycięstwem "Europejki".

Na lidera zagłosowało do tej pory 449 osób. "Europejska" i „Obwodnica Zachodnia im. Roberta Schumana" zdobyły do tej pory po 239 głosów. Tak czy owak liczby nie powalają – do końca konkursu 15 lipca jeszcze wszystko może się zmienić!
Głosujemy tu: https://walbrzych.konsultuje.pl/ankieta/konkurs,WF5R

Za nami dwa konkursowe etapy. W pierwszym nadsyłaliście propozycje nazw. W drugim komisja konkursowa pod przewodnictwem Jacka Wasika, dyrektora Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu, dokonała formalnej weryfikacji nadesłanych zgłoszeń. Z 60 propozycji wybrała 3 nazwy, na które mogą głosować mieszkańcy Wałbrzycha.

Przypominamy, że autor zwycięskiej propozycji otrzyma nagrodę w postaci trzydniowej wycieczki dla dwóch osób ze zwiedzaniem Parlamentarium, Sali Obrad Parlamentu Europejskiego oraz Domu Historii Europejskiej w Brukseli. Wybrana nazwa obwodnicy zostanie przedstawiona Radzie Miejskiej Wałbrzycha w formie projektu uchwały.

Twoja reakcja na artykuł?

9
36%
Cieszy
6
24%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
12%
Złości
6
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group