Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3711
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ewakuacja Galerii Victoria – ktoś podłożył bombę? [aktualizacja 14.39]

Środa, 18 października 2017, 12:50
Aktualizacja: Czwartek, 19 października 2017, 9:00
Autor: red
Wałbrzych: Ewakuacja Galerii Victoria – ktoś podłożył bombę? [aktualizacja 14.39]
Fot. red.
Po godzinie 12.00 z centrum handlowego Galeria Victoria w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin zaczęli być ewakuowani pracownicy i klienci.

Wszystko za sprawą maila, jaki dotarł do wałbrzyskiej policji, a w którym zawarta była informacja o podłożeniu ładunku wybuchowego w Galerii Victoria.

Ewakuacja rozpoczęła się niezwłocznie. Teraz na miejscu straż pożarna, policja oraz straż miejska zabezpieczają teren, by nikt niepowołany nie dostał się do wnętrza obiektu. Parking przy Galerii Victoria również został zamknięty. Wkrótce na miejscu powinni się pojawić saperzy, psy tropiące i specjalistyczny sprzęt przeznaczony do wyszukiwania w takich wypadkach ładunku wybuchowego.

aktualizacja z 14.03:

Przed kilkoma minutami zamknięta została droga od stacji paliw przy ulicy 1 Maja do ronda przed Galerią Victoria. Poszukiwania ładunku wybuchowego trwają. Łącznie ewakuowano około 300 osób.

aktualizacja z 14.39:

Ruch na drodze został przywrócony, pracownicy Galerii Victoria wrócili już do środka, ale Galeria dla klientów jest jeszcze zamknięta. Okazało się, że alarm bombowy był fałszywy. Akcja dobiegał końca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group