Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 4528
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Faurecia dla szkoły

Niedziela, 28 lutego 2021, 8:05
Autor: red
Wałbrzych: Faurecia dla szkoły
Fot. użyczone
Okres pandemii jest lekcją dla wszystkich, ujawnił też wiele potrzeb organizacyjno–formalnych, które powinny być zaspokajane. Postawą sprawnego i odpowiedzialnego działania jest ścisła współpraca różnych firm i instytucji.

Przetarcie szlaku

Pod koniec stycznia przedstawiciel firmy Faurecia Wałbrzych - Łukasz Talkowski - w imieniu zakładu FAURECIA przekazał PSP z OI nr 26 dezynfektory. Trafiły one do klas I-III i zostały zainstalowane w salach lekcyjnych. W lutym Pani Katarzyna Suchan w imieniu zakładu przekazała maseczki jednorazowe dla uczniów oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie dary ułatwią uczniom i nauczycielom przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego zgodnie z obowiązującymi wytycznymi MEiN, MZ i GiS.

FAURECIA w trosce o bezpieczeństwo uczniów

Akcja wspierania społeczności szkolnej była kontynuowana w kolejnych tygodniach. Dzięki wsparciu pana Łukasza Talkowskiego, w szkole przeprowadzono ozonowanie pomieszczeń. Zdezynfekowane zostały klasy oddziału przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz świetlica szkolna. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele będą mogli bezpiecznie uczestniczyć w lekcjach stacjonarnych.

Warto docenić akcje wspierania przez przedsiębiorców sektora edukacji, które przynoszą obopólne korzyści. Z jednej strony firma buduje pozytywny wizerunek wśród lokalnej społeczności, a drugiej – co najważniejsze –wykazuje odpowiedzialność za otoczenie, w którym funkcjonuje i dostrzega - w tym przypadku -potrzebę zadbania o najmłodszych mieszkańców miasta.
Społeczność szkolna dziękuje za przeprowadzone akcje i ma nadzieję na dalszą współpracę z lokalnymi firmami.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group