Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3823
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn na Podzamczu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 czerwca 2010, 16:58
Aktualizacja: Wtorek, 29 czerwca 2010, 7:29
Autor: red
Festyn na Podzamczu zgromadził setki ludzi
Fot. użyczone
Parafia p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła wspólnie z Ośrodkiem Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” zorganizowali festyn parafialny.

Impreza cieszyła się, podobnie jak w poprzednich latach, dużą popularnością. Była to doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Pogoda dopisała. Festyn rozpoczął się w godzinach popołudniowych od sprzedaży losów z atrakcyjnymi nagrodami.
- Przychodzę tu co roku i jeszcze nigdy się nie nudziłam – mówi Joanna Walczak.

Uczestnicy mogli zdegustować wypieków własnej roboty, chleba ze smalcem i ogórkiem. Organizatorzy zadbali o inne atrakcje. Odbyło się szereg konkursów sprawnościowych, sportowych oraz plastycznych. Dla najmłodszych OSiR udostępnił dmuchane zamki. Koordynatorem przedsięwzięcia był ksiądz proboszcz Ryszard Szkoła, który aktywnie uczestniczył w rozgrywanych konkurencjach sprawnościowych. Festyn zakończył się wręczeniem nagród dla uczestników konkursów oraz losowaniem głównych nagród wśród osób, które brały udział w loterii fantowej.

Główną nagrodą był górski rower.
- Myślę, że w naszym mieście tego typu imprez jest wciąż zdecydowanie za mało. Dzisiejsza impreza to przykład na to, że ludzie potrzebują tego typu rozrywki – mówi Wiesława Grzelak.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~HHH 29-06-2010 0:27
"festyn" to dobre określenie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group