Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 2894
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Finał ligi

Środa, 25 września 2019, 13:45
Aktualizacja: 13:46
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Finał ligi
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
Uczestnicy Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej po raz ostatni w 2019 ścigali się na trasach przygotowanych na Słonecznej Polanie w Szczawnie Zdroju.

Był to siódmy wyścig w ramach IV Edycji Ligi 2019. Tym razem w rywalizacji sportowej wzięło udział 141 zawodników i zawodniczek klasyfikowanych do Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej i do Wyścigów XC w kategorii juniora młodszego. Na wymagających trasach w malowniczej scenerii podczas słonecznej pogody ścigały się dzieci i młodzież pokonując wielokrotnie pętle o długości 2700 m, młodsi adepci sportu rowerowego pokonywali dystans na krótszych pętlach wokół polany i przy parku rekreacyjnym. Nie tylko pogoda wynagrodziła trud jaki pokonali wszyscy uczestnicy podczas startów w 7 wyścigach w 2019 roku, ale i na podsumowaniu całej Ligi czekały na uczestników nagrody i wyróżnienia. Zwycięscy Ligi MTB w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali min. medalami, pamiątkowymi i dyplomami, a wszyscy startujący otrzymali medale uczestnictwa. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w kategorii juniora młodszego otrzymali medale, karty podarunkowe na akcesoria sportowe do sklepów Decathlon oraz dyplomy. Dla wszystkich uczestników nie zabrakło owoców, słodyczy, napoi ciepłych i zimnych.

W punktacji generalnej za całoroczny udział w lidze w klasyfikacji indywidualnej poszczególnych kategorii wiekowych oraz w klasyfikacji drużynowej klubów i szkółek kolarskich najlepsze trójki otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczali przedstawiciele organizatorów poszczególnych wyścigów. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy, której efektem jest szeroki udział dzieci i młodzieży w rywalizacji sportowej i czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dziękujemy kierownictwu urzędów miast i gmin jak Walim, Stare Bogaczowice, Dobromierz, Wałbrzych, Jaworzyna Śląska, Świebodzice, Szczawno Zdrój, Starostwo Powiatowe Wałbrzych oraz kierownictwu firm jak Decathlon Wałbrzych, WSSE Wałbrzych, Aqua Zdrój Wałbrzych. Dzięki ich pomocy mogliśmy spędzić wspólnie czas z udziałem startujących i ich rodziców, dziadków, opiekunów, trenerów z korzyścią dla zdrowego stylu życia, co chcieliśmy przekazać wszystkim uczestnikom bez względu na ich wiek.

Wyniki na stronie: www.aqua-zdroj.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group