Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4576
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał Mundialu Podzamcza

Piątek, 2 lipca 2010, 20:08
Aktualizacja: Sobota, 3 lipca 2010, 10:03
Autor: PAW
Wałbrzych: Finał Mundialu Podzamcza
Najlepsi zostali nagrodzeni
Fot. użyczone
Zakończony został kolejny sezon rozgrywek piłkarskich „Mundiale Podzamcza”. Imprezę jak co roku zorganizował Ośrodek Społeczno–Kulturalny przy zaangażowaniu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21. Już od marca piłkarze zmagali się na boisku ze sztuczną murawą przy PSP nr 21.

Ogółem wystartowało 29 drużyn, a rozgrywki rozegrano w trzech kategoriach: Mini Mundial Podzamcza kategoria Szkoła Podstawowa, Mały Mundial Podzamcza kategoria Gimnazjum, Mundial Podzamcza bez ograniczeń wiekowych.

30 czerwca rozegrany został mecz finałowy oraz odbyła się ceremonia wręczenia okolicznościowych medali i statuetek oraz nagród rzeczowych. Nagrody rzeczowe ufundował OSK a medale Klub Górnik Wałbrzych.
Organizatorzy dziękują nauczycielom wychowania fizycznego: Anecie Sędłak, Marii Ochotnej oraz Jerzemu Rytko za okazaną pomoc w realizacji rozgrywek.

Mini Mundial Podzamcza – Kat. Szkolna wspólnie z PSP nr 21:

Francja – Dziewczęta:

Justyna Woźniak
Marta Pieczarka
Anna Kolczak
Agnieszka Jasieniecka
Andżelika Góralska
Paulina Rutka
Karolina Janicka

I Paragwaj - Chłopcy:

Dominik Woźniak
Mateusz Jaskółowski
Adrian Kotas
Kacper Batóg
Damian Migalski
Patryk Zając

II Serbia:

Hubert Grudziński
Igor Niski
Marcel Otok
Dominik Drozd
Piotr Rojek
Martin Hartman
Olaf Chmura
Damian Bińczok

III Dania:

Damian Duda
Bartek Smolec
Miłosz Szot
Remigiusz Sierżant
Szymon Piotrowski
Jakub Jędras

Mały Mundial Podzamcza wspólnie z Górnikiem Wałbrzych:

I Hiszpania – Maxi – Team:

Daniel Kucharski
Mateusz Kosiba
Mateusz Krzymiński
Bartłomiej Roszak
Paweł Andrzejczyk
Michał Derewecki
Mateusz Gawlik
Kamil Słomowicz

II Francja – FC Sprite:

Bartłomiej Borkowski
Michał Radoń
Jarosław Zieliński
Rafał Bobin
Piotr Sawka
Jarosław Woliński

III Grecja - Łabędź:

Filip Łabędź
Tomasz Zalewski
Igor Niski
Radosław Bajkudis
Michał Sadyś
Marcel Otok
Marcin Starczewski

Mundial Podzamcza Bez ograniczeń wiekowych:

I Brazylia – KSZO:

Marcin Jaskółowski
Tomasz Szyszka
Michał Szyszka
Przemysław Salamonowicz
Mariusz Antas
Robert Koźlak
Artur Smolec

II RPA – Torbus:

Artur Torbus
Mariusz Gawlik
Mirosław Otok
Rafał Weirauch
Marek Piwko
Aleksander Bober
Leszek Kulik
Tomasz Resel
Marek Wierzbicki
Krzysztof Michalak

III Niemcy – HSV:

Bronisław Janik
Kamil Jasiński
Jacek Stawiński
Sebastian Szkudlarek
Edward Chałupka
Paweł Pilarczyk
Tomasz Mrozowski
Daniel Link

Strzelcy Mundialu:

Artur Domagała 16
Tomasz Jastrzębowski 14
Aleksander Bober 13+
Marek Wierzbicki 9+
Tomasz Szyszka 8+
Przemysław Salamonowicz 8+
Artur Smolec 7+
Robert Koźlak 6+

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group