Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2653
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Finałowa liga lekkoatletyczna szkół podstawowych

Czwartek, 15 czerwca 2017, 10:16
Aktualizacja: 10:18
Autor: PAW
Głuszyca: Finałowa liga lekkoatletyczna szkół podstawowych
Fot. organizatorzy
Zosia Drzygała, Kacper Bisek, Nikola Hiszpańska, Andrzej Agaciak, Amelia Milczarek, Emil Tatara, Emilia Kulik, Kacper Obrycki to zwycięzcy III Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych w swoich kategoriach wiekowych. Biegi finałowe odbyły się 10 czerwca na boisku sportowym przy ul. Dolnej w Głuszycy.

- Oprócz świetnej zabawy, wspólnie spędzonego czasu w duchu sportowej rywalizacji i przy niezawodnym dopingu wiernych kibiców młodzi głuszyccy lekkoatleci biorący udział w lidze niejednokrotnie doświadczyli, czym jest radość ze zwycięstwa, ale także musieli niekiedy poradzić sobie z sytuacją, kiedy coś się nie udaje. To bardzo przydatne w życiu doświadczenia. Poza tym liga to sposób na odkrywanie sportowych talentów, które w tegorocznej edycji, jak i w poprzednich latach, wszyscy mogliśmy zauważyć. Mam nadzieję, że wielu uczniów dzięki lidze zacznie aktywnie spędzać swój wolny czas. Być może dla niektórych będzie to pierwszy krok, by poważnie myśleć o karierze sportowej- dodaje burmistrz Roman Głód, który był jednym z organizatorów ligi i fundatorów nagród rzeczowych.

Wszyscy zawodnicy otrzymali słodycze, napoje, pakiety startowe oraz brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Jak zawsze pamiątkowe medale i dyplomy otrzymały najlepsze trójki zawodników biegów na dystansach krótkich i długich. Puchary mistrzów ligi czekały na mistrzów tegorocznej edycji ligi. Poza tym dla najlepszych sześciu zawodników z każdej kategorii wiekowej przygotowano nagrody rzeczowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group