Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 2310
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Fotografie Jarosława Michalaka w Bibliotece pod Atlantami

Niedziela, 18 maja 2014, 10:50
Autor: Ina
Wałbrzych: Fotografie Jarosława Michalaka w Bibliotece pod Atlantami
Fot. Ina
16 maja w wałbrzyskiej Bibliotece pod Atlantami odbył się wernisaż wystawy fotografii Jarosława Michalaka. Wystawę można oglądać do 30 czerwca.

Fotografie tworzą ekspozycję „Litery minionej ery”, którą obejrzeć można w Galerii Książki Biblioteki pod Atlantami. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, ponieważ głównym punktem zdjęć są litery. Jak podkreśla sam autor – napisy, które sfotografował, są dla niego czymś więcej - pokazują historię danego miejsca.

Jarosław Michalak to założyciel Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego i prezes Stowarzyszenia WKF, a także instruktor Sekcji Fotograficznej WOK. Jest laureatem Stypendium Twórczego miasta Wałbrzycha (2008). Zajmuje się fotografią i diaporamą. Jest autorem fotografii w licznych publikacjach dotyczących Wałbrzycha i Ziemi Wałbrzyskiej oraz wielu innych pozycjach wydawniczych. Ponadto uczestniczył w wielu plenerach i wystawach.

Wystawa, którą możemy obecnie oglądać - jest interesującą pozycją nie tylko dla wielbicieli fotografii, ale także dla pasjonatów nowinek technologicznych. Ekspozycja przygotowana została ze zdjęć, które autor wykonał za pomocą telefonu komórkowego.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group