Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3522
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Gabrysia czeka na pomoc

Wtorek, 25 października 2022, 7:18
Aktualizacja: 9:23
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Gabrysia czeka na pomoc
Fot. organizatorzy
Fundacja Siepomaga zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie 4–miesięcznej wałbrzyszanki Gabrysi Wąsiel, która cierpi na atrezję dróg żółciowych i wymaga jak najszybszego przeszczepu wątroby.

Udostępniamy zbiórkę dla 4-miesięcznej mieszkanki Wałbrzycha. To małe cudo czeka na przeszczep wątroby i potrzebuje wsparcia finansowego:
https://www.siepomaga.pl/gabrysia-wasiel

Opis zbiórki:

O naszą córeczkę staraliśmy się 11 lat. Gdy w końcu okazało się, że jestem w ciąży, nasza radość nie miała końca. W 37 tygodniu ciąży Gabrysia przyszła na świat, a już po czterech dobach byliśmy z naszym największym skarbem w domu. Niestety żółtaczka przybierała na sile, przez co trafiłyśmy do szpitala. Tam okazało się, że Gabrysia ma najprawdopodobniej atrezję dróg żółciowych. Szpital, do którego przetransportowali nas, potwierdził te podejrzenia. Gabrysia przeszła zabieg Kasai, po miesiącu wróciliśmy do domu niestety, stan córeczki pogarsza się z dnia na dzień.

Wyniki są obecnie tak złe, że Gabrysia kwalifikuje się do przeszczepu wątroby. Koszty leków i dojazdów są ogromne, jesteśmy przerażeni tym, co przyniesie przyszłość. Bardzo prosimy o pomoc, nie dla nas, dla naszej córeczki...

Rodzice

Powstała też grupa na Facebooku, na której są licytacje dla Gabrysi:
https://www.facebook.com/groups/792399021986607/?ref=share

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
9
69%
Smuci
1
8%
Złości
3
23%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group