Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2427
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Galeria Victoria rozdaje diamenty z okazji swoich urodzin

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 2 października 2012, 14:20
Aktualizacja: Środa, 3 października 2012, 7:31
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Galeria Victoria będzie obchodzić swoje drugie urodziny. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic.

W dniach od 6 do 13 października 2012 roku na terenie Galerii Victoria znajdować się będzie diamentowe stoisko, gdzie w gablotach umieszczone zostaną cenne klejnoty. W specjalnie przygotowanym konkursie będzie można wygrać najprawdziwsze diamenty! Dodatkową atrakcję stanowić będzie obecność w Galerii Victoria takich gwiazd, jak Katarzyna Cichopek, Tadeusz Drozda czy Gabi Gold.

-Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic, aby wspólnie z nami świętowali drugie urodziny Galerii Victoria. Przygotowaliśmy atrakcje, jakich do tej pory jeszcze nie było w naszym centrum. Zachęcam wszystkich, aby spróbowali swoich sił w Wielkim Poszukiwaniu Diamentów. Będzie to świetna okazja, aby spotkać słynne osoby i skosztować naszego pysznego tortu urodzinowego – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor obiektu Galeria Victoria.

Co zrobić, aby zdobyć w Galerii Victoria prawdziwy klejnot? Wystarczy pomiędzy 6 i 13 października dokonać zakupu o minimalnej wartości 50 zł brutto. Po okazaniu dowodu zakupu, będzie można otrzymać bon konkursowy upoważniający do udziału w Wielkim Poszukiwaniu Diamentów. Odbędzie się ono w finałowym dniu, 13 października. Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z 500 kamieni umieszczonych w konkursowych gablotach. Następnie udadzą się do jubilera, aby sprawdzić, czy jest to autentyczny kamień szlachetny. Jeśli okaże się, że znaleźli prawdziwy diament, będą mogli go również oprawić w złoto, np. mały pierścionek lub serduszko. Wystarczy wprawne oko, a wygrać będzie można aż pięć wspaniałych klejnotów!

Z kolei w sobotę, 6 października, doskonałą zabawę zagwarantują występy Tadeusza Drozdy, znanego z niepowtarzalnego poczucia humoru, oraz czeskiej piosenkarki Gabi Gold. To jednak nie jedyne gwiazdy, jakie odwiedzą Galerię Victoria z okazji jej drugich urodzin. W sobotę, 13 października, na żywo zobaczyć będzie można Kasię Cichopek, która weźmie udział w losowaniu diamentów, a później pokroi urodzinowy tort. Niewątpliwie ogromną atrakcją tego dnia będzie także widowiskowy pokaz ogni sztucznych. Tego nie można przegapić!

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group