Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3873
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Giełda Pracy w Świebodzicach

Niedziela, 20 stycznia 2013, 6:15
Autor: opr.red.
Świebodzice: Giełda Pracy w Świebodzicach
Fot. użyczone
Ponad 100 osób, w tym mieszkańcy Wałbrzycha i Świdnicy, uczestniczyło w Giełdzie Pracy, zorganizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Świebodzicach wraz z Agencją Pracy Pollux w Świdnicy.

Przedstawicielka firmy prowadziła rekrutacje na kilka różnych stanowisk:

Biskupice Podgórne - pracownik produkcji (dla kobiet i mężczyzn), operator wózka widłowego
Świdnica - pracownik produkcji (dla kobiet i mężczyzn), operator wózka widłowego
Wałbrzych - ślusarz, pomocnik ślusarza
Holandia - pracownik produkcji (dla kobiet i mężczyzn)
Jugowice - kelner, barman
Osoby, które przyszły na spotkanie, składały aplikacje, wypytywały także o szczegóły zatrudnienia - np. system zmianowy, dojazd, itd.

- Jesteśmy emerytkami, ale chciałybyśmy dorobić trochę do niskiej emerytury - mówiły dwie wałbrzyszanki, które odwiedziły giełdę. - Mogą to być Biskupice, dojazd z Wałbrzycha jest zapewniony więc to nie kłopot a pieniądze by się przydały. 30 lat pracowałam w koksowni, nie boję się ciężkiej pracy - dodała jedna z pań.

W ramach giełdy doradca zawodowy MCK Anna Stochaj przedstawiła także uczestnikom działalność Młodzieżowego Centrum Kariery w Świebodzicach. Punkt MCK powstał w ramach projektu "OHP jako realizator usług rynku pracy" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. MCK wspiera uczniów, absolwentów, młodzież bezrobotną i poszukującą pracy w wieku 15-25 lat w przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy. Jednostka dzięki nawiązaniu współpracy z Agencją Pracy "Pollux" będzie otrzymywała informacje o aktualnym zapotrzebowaniu pracowników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group