Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3335
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Głosuj na Wałbrzych

Wtorek, 14 grudnia 2010, 18:56
Aktualizacja: 18:57
Autor: red
Wałbrzych: Głosuj na Wałbrzych
Fot. red
Na Wałbrzych można głosować w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne – „Świeć Się”.

14 grudnia wystartował „Świeć Się” – druga edycja ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce, organizowanego przez Grupę ENERGA. Oprócz Wałbrzycha w wojewódzkim etapie plebiscytu biorą udział zeszłoroczny finalista – Jelenia Góra, a także Wrocław, Bolesławiec, Głogów, Legnica, Lubin oraz Świdnica.

Konkurs jest przeprowadzony w dwóch kategoriach: plebiscytu miejskiego na najpiękniejszą iluminację świąteczną oraz konkursu indywidualnego na najładniej przystrojoną choinkę, ogród czy dom.

Plebiscyt miast – czy Twoje miasto będzie świecić najpiękniej:

Miejska edycja konkursu składa się z dwóch etapów. Najpierw w plebiscycie do 29 grudnia wybierane jest najpiękniejsze świąteczne miasto regionu, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z innych województw. Na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic oraz rynków, internauci zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 9 stycznia 2011 roku.

Głosować może każdy na specjalnej stronie konkursu www.SwiecSie.pl. To tam internauci ocenią, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe ozdobienie ulic na święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Każdy oddany w plebiscycie głos to szansa na wygranie jednego z trzech laptopów oraz 10 cyfrowych aparatów fotograficznych.
- Pierwsza edycja konkursu i tysiące uczestniczących w nim osób pokazały, że Polacy chętnie dzielą się dobrą energią na święta. Tej zimy ponownie zachęcamy do udziału w Świeć Się oraz przystrojenia swoich mieszkań, domów, ogrodów i ulic świątecznymi iluminacjami, szczególnie energooszczędnymi. Grupa ENERGA, dostarczając produkty i usługi w standardzie Smart Eco, zachęca do racjonalnego korzystania z energii elektrycznej i stosowania nowoczesnych technologii. Dzięki nim święta staną się pełne blasku i światła, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. – mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji spółki ENERGA.

W poprzedniej edycji konkursu, najpiękniejszym miastem województwa została Jelenia Góra, zaś finał wygrał Rzeszów, uznany przez tysiące internatów za najpiękniejszą miejscowość zeszłorocznych świąt. Podobnie jak rok temu, zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Fundatorem nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie.

W „Świeć Się” w szranki o tytuły i nagrody, oprócz miast, mogą stanąć osoby indywidualne. Swoje pięknie przystrojone drzewko, dom i ogród w konkursie fotograficznym może pokazać światu każdy – wystarczy przesłać zdjęcie na www.SwiecSie.pl. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne prezenty – telewizor 3D, iPad, konsola PS3, trzy laptopy i 60 innych nagród.

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group