Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 2944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuszyca: Głuszyckie orliki

Wtorek, 27 sierpnia 2019, 8:37
Aktualizacja: 8:41
Autor: PAW
Głuszyca: Głuszyckie orliki
Fot. organizatorzy
W minioną sobotę 23 sierpnia młodzi zawodnicy wzięli udział w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej zorganizowanej na kompleksie boisk Orlik w Głuszycy.

Piłkarzy i ich opiekunów powitali Zastępca Burmistrza Grzegorz Szymański oraz dyrektor CK-MBP w Głuszycy Sabina Jelewska.

W sportowych zmaganiach wzięły udział cztery drużyny. Zwycięski puchar zdobyli Czerwoni Jedlina, drugie miejsce zajęły Orły z Dolnej, miejsce trzecie Zieloni Jedlina. Na miejscu czwartym znalazły się KS Mordeczki. Piękna sportowa rywalizacja zakończyła się rozdaniem pucharów dla zwycięzców i upominków dla wszystkich uczestników ligi. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali lokalni animatorzy sportu: Sławomir Kulik i Zbigniew Ogrodnik.

Organizator wydarzenia Centrum Kultury-MBP w Głuszycy dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w zabawie sportowej, a także obecnym w czasie rozgrywek kibicom. Serdeczne podziękowania za wsparcie i ufundowanie voucherów dla Gracjana Rudnickiego z Łowiska Pstrągów Złota Woda w Łomnicy, dla Grzegorza Czepila z "Jadła" i Krystiana Jóźwiaka z restauracji "Gościniec Sudecki" w Głuszycy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group