Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 4508
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Głuszyczanie przygotowują się do montażu OZE

Czwartek, 9 listopada 2017, 6:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
REGION, Głuszyca: Głuszyczanie przygotowują się do montażu OZE
Fot. UM Głuszyca
Producenci i instalatorzy odnawialnych źródeł energii przybyli w dniu 7 listopada do Szkoły Podstawowej nr 3 w Głuszycy, by spotkać się z osobami, które ubiegają się o granty w ramach projektu Gminy Głuszyca „Eko Gminy – montaż instalacji OZE w dorzeczu rzek Barycz i Bystrzyca”.

Również tego dnia doradca ds. instalacji urządzeń OZE Dawid Kościółek spotkał się z zainteresowanymi projektem mieszkańcami Głuszycy.
- Do 10 listopada można jeszcze złożyć deklarację uczestnictwa w naszym projekcie w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Głuszycy- dodaje burmistrz Roman Głód. – Po ogłoszeniu listy rankingowej Gmina będzie zawierać umowy z mieszkańcami. Następnie to sami grantobiorcy zdecydują o wyborze producenta i instalatora urządzeń OZE. Gmina, organizując możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm, stara się jedynie pomóc mieszkańcom w poznaniu aktualnej oferty producentów i instalatorów paneli fotowoltaicznych, kotłów na biomasę czy pomp ciepła.

Ogłoszenie Grantodawcy dla Gmin: Niechlów, Nowa Ruda, Głuszyca, wniosek o udzielenie grantu oraz procedura realizacji projektu grantowego znajdują się na stronie http://www.gluszyca.pl/eko-gminy-montaz-instalacji-oze-w-dorzeczu-rzek-barycz-i-bystrzyca/2140.
Wnioski o udzielenie grantu można także pobrać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Głuszycy, pok. nr 1.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group