Czytających: 5344

Boguszów-Gorce: Górnik Gorce ograł Roztokę

Poniedziałek, 29 stycznia 2018, 14:20
Aktualizacja: 14:22
W ramach przygotowań do rundy wiosennej dolnośląskiej IV ligi Górnik Gorce w Świebodzicach pokonał zajmującą dziesiąte miejsce w wałbrzyskiej okręgówce drużynę Granitu Roztoka 2–0.

Mecz był rozgrywany systemem 3X30 minut. Pierwszą część meczu Gorce wygrały 1-0. Bramkę strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Jarosław Pryk. Drugie 30 minut było bezbramkowe. Trzecia część meczu to ponownie wygrana Górnika 1-0 po bramce strzelonej przez Rafała Grzelaka.

Trener Rafał Siczek miał do dyspozycji 18-nastu zawodników, wszyscy dostali szansę pokazania się z dobrej strony.

Górnika reprezentowali: Marcin Jaskółowski, Jarosław Pryk, Wojciech Klimczak, Adrian Maliszewski, Marek Pryk, Rafał Grzelak, Ryszard Bejnarowicz, Dominik Woźniak, Jarosław Maliszewski, Wojciech Klimek, Patryk Ostrowski, Wojciech Choiński, Michał Stankiewicz, Patryk Pawlak oraz czterech zawodników testowanych.