Czytających: 4104

Dzierżoniów: Górnik gromi Lechię w kolejnym sparingu

Czwartek, 25 lutego 2010, 19:08
Aktualizacja: 19:23
Piłkarski Górnik Wałbrzych wygrał kolejny mecz kontrolny. Biało–niebiescy pokonali w Dzierżoniowie miejscową Lechię 5:0.

Bramki dla wałbrzyszan w pierwszej połowie zdobyli Bartosz Konarski (25 minuta) oraz Daniel Zinke (35 minuta). W drugiej części gry kolejne trafienia dołożyli Damian Misan (60 minuta), Marcin Morawski (65 minuta) oraz Adrian Moszyk (70 minuta).

Jak widać wzmocnienia dały pozytywny skutek. I Zinke, i Misan zdobyli w ostatnim sparingu bramki. Ten pierwszy na pewno pozostanie w Wałbrzychu. Z drugim wciąż trwają rozmowy i dopiero po sobotnim spotkaniu włodarze klubu podejmą jakąkolwiek decyzję.

Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych 0:5 (0:2)
Górnik: Jaroszewski - D. Michalak, Przerywacz, Łaski, Wojtarowicz, Majka, G. Michalak, Morawski, Zinke, Konarski, Misan oraz Wodzyński, Rytko, Moszyk, Smoczyk, Ciołek