Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 2613
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Górnik lepszy od Śląska. Michalak zostaje

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 21 lutego 2013, 14:31
Aktualizacja: Piątek, 22 lutego 2013, 10:11
Autor: PAW
Fot. PAW
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika w kolejnym meczu sparingowym okazali się lepsi od wrocławskiego Śląska. Nie pokonali jednak ekstraklasowego Śląska, z zespół Młodej Ekstraklasy.

Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym śniegu.

Już do przerwy nasi piłkarze zaznaczyli swoją wyższość. Najpierw na listę strzelców wpisał się Zinke, który zdobył ładnego gola uderzeniem z około 18 metrów. Tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony na 2-0 dla Górników podwyższył Moszyk, który w sparingach imponuje skutecznością. Moszyk przy tym golu wykorzystał asystę Zinke. W drugiej odsłonie wpadł trzeci gol dla biało-niebieskich. Ponownie zdobył go bardzo aktywny Zinke, któremu tym razem dokładnie podał Moszyk.

Warto wspomnieć, że nasz zespół wystąpił w tym meczu poważnie osłabiony. Z różnych przyczyn zabrakło: Sawickiego, Morawskiego, Rytki, Oświęcimki, Bartosa i Zielińskiego. Po raz kolejny trener Bubnowicz przyglądał się młodemu pomocnikowi Prochowiczanki - Mateuszowi Jarosowi i wkrótce ma zapaść decyzja, czy ten zawodnik wzmocni biało-niebieskich. Tymczasem wreszcie wyjaśniła się sytuacja z przyszłością Dariusza Michalaka. Młody obrońca zdecydował się podpisać nową umowę z naszym klubem i przynajmniej do końca 2013 roku będzie bronił barw Górnika.

Górnik Wałbrzych – Śląsk Wrocław (Młoda Ekstraklasa) 3-0

Górnik: Jaroszewski – Łaski, Wojtarowicz, G. Michalak, Orzech – Chajewski, Wepa, Radziemski, Jaros - Zinke, Moszyk oraz Jarosiński, Surmaj, Sobczyk.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group