Czytających: 5145

Wałbrzych: Górnik ograł Zdrój

Niedziela, 9 lutego 2020, 10:36
Aktualizacja: 10:46
W meczu kontrolnym rozegranym w Wałbrzychu miejscowy Górnik pokonał Zdrój Jedlina–Zdrój 3–1.

W pierwszej połowie kibicie zgromadzeni na obiekcie nie zobaczyli goli, choć ciekawych akcji z obu stron nie brakowało. W drugich 45 minutach wałbrzyszanie wykazali się lepszą skutecznością i po dwóch trafieniach Sobiesierskiego prowadzili 2-0. Zdrój odpowiedział skutecznym strzałem Lipińskiego, a ostatniego gola w tym meczu zdobył dla Górnika Marciniak.

Górnik Wałbrzych - Zdrój Jedlina-Zdrój 3:1

Górnik: Bińkowski, Sobiesierski, Rosicki, Rękawek, G. Michalak (46' Marciniak), Rzeszotko, Grudziński (46' zawodnik testowany), Biskup, Niedźwiedzki, Krawczyk, Frączek.

Zdrój: zawodnik testowany, Fołtynowicz, Dudek, Samiec, Chołuj, Dos Santos Pereira, Lipiński, Trojak, Piątek, zawodnik testowany, Tłuścik oraz Zasada, Bednarz.