Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4372
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Góry Literatury w Starej Kopalni

Czwartek, 11 lipca 2024, 6:33
Autor: red
Wałbrzych: Góry Literatury w Starej Kopalni
Fot. Stara Kopalnia
Na część wydarzeń są jeszcze bezpłatne wejściówki.

Spotkania z Jerzym Bralczykiem czy Aleksandrem Kwaśniewskim, festiwal tłumaczy Olgi Tokarczuk i koncert Pablopavo i Ludziki to tylko część wydarzeń, które już jutro zaplanowano w Starej Kopalni w Wałbrzychu w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Góry Literatury. Na część wydarzeń wciąż dostępne są bezpłatne wejściówki, które można zarezerwować na stronie starakopalnia.pl.

Czwartkowe spotkanie z Festiwalem Góry Literatury w Starej Kopalni w Wałbrzychu rozpocznie się w samo południe od akcji edukacyjnej Tour de Konstytucja. W samo południe zaplanowano spotkanie z Jerzym Bralczykiem. Na to spotkanie nie ma już wolnych miejsc.

Bezpłatne wejściówki wciąż można odebrać na Festiwal Tłumaczy Olgi Tokarczuk na Festiwalu Góry Literatury:

(Nie)przezroczysty tłumacz. Dyskusja prowadzona w języku polskim rozpocznie się o 13.30. Dostępne są także bezpłatne wejściówki na spotkanie z autorką „Dintojra”. Z Sylwią Chutnik porozmawia Aleksandra Majak. O godzinie 18.oo zaplanowano pokaz filmu „Kongres” Ariego Folmana. Po projekcji z reżyserem porozmawia Stanisław Bereś. Na pokaz i spotkanie także można jeszcze zarezerwować bezpłatne wejściówki.

Wolnych miejsc nie ma już na spotkanie o godzinie 16.30 z Aleksandrem Kwaśniewskim oraz na wieczorny koncert Pablobavo i Ludziki.

Spotkania i koncert odbywają się w ramach jubileuszowej edycji Festiwalu Góry Literatury. Największe w kraju literacko-społeczne wydarzenie rozpoczęło się 4 lipca i potrwa do 14 lipca. Festiwal Góry Literatury powstał z inicjatywy Olgi Tokarczuk w 2015 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

12
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
16
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group