Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2857
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grały niższe ligi Ronal Champions League

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 1 lutego 2011, 12:22
Aktualizacja: 15:35
Autor: PAW
Fot. red
Za nami kolejne mecze w rozgrywkach II i III ligi Ronal Champions League.

Wyniki:

I liga - II kolejka:

Alanex Rupex- Tesco 3:8 (Sebastian Stanisławski 2, Krzysztof Długosz 1 - Andrzej Swoboda 3, Sławomir Orzech 1, Damian Chajewski 3, Grzegorz Rutecki 1)

ElMix - Torbus Team 10:5 (Dariusz Jaje 2, Dawid Witosławski 3, Bartłomiej Stec 2, Marek Kołodziejski 2, Paweł Świętanowski 1 - Grzegorz Jarzębowski 2, Oktawian Luciński 3)

ArtEko- Jóskowski Boys 8:4 (Artur Słapek 4, Tomasz Lewandowski 1, Jarosław Piątek 1, Mariusz Ciesielski 1, Jan Rytko 1 - Patryk Sońko 1, Mateusz Chworostiany 3)

Czarni - Ewangielu 6:7 (Patryk Marszałek 2, Patryk Pierzchała 2, Krzysztof Janiak 2 - Mariusz Grygiel 1, Mariusz Grobarczyk 2, Przemysław Suchara 1, Paweł Sajdak 2, Zbigniew Sobolewski 1)

Piłkarz kolejki: Zbigniew Sobolewski (Ewangielu)
Bramkarz kolejki: Tomasz Ogar (Ewangielu)

Tabela:

1. ArtEko 6 17:4

2. Ewangielu 6 12:10

3. Czarni 3 16:9

4. Tesco 3 12:10

5. Torbus 3 12:14

6. ElMix 3 10:14

7. Alanex 0 7:13

8. Jóskowski 0 6:18

Najlepsi strzelcy:

31- Krzysztof Janiak

24- Damian Chajewski

23- Patryk Marszałek

22- Oktawian Luciński, Artur Słapek

III liga - VI kolejka:

Diabły- Wodociągi 3:0 (vo)

NSK- Spartan 2:4 (Damian Krawiec 1, Paweł Schmidt 1 - Marcin Biały 1, Rafał Adamczyk 2, Mariusz Kutela 1)

Grunwald- Auchan 11:8 (Grzegorz Zwoliński 3, Łukasz Stasiak 5, Marcin Łysakowski 1, Łukasz Pytlewski 2 - Piotr Perkowski 3, Marcin Dudziński 1, Marcin Zawadzki 1, Grzegorz Marszałek 3)

Popławski – Śródmieście 8:4 (Kamil Drąg 1, Michał Lichwa 1, Dominik Radziemski 2, Daniel Chyciński 2, Artur Domagała 2 - Paweł Czeleń 2, Mariusz Fedycki 1, Mateusz Olejko 1)

TKKF- Wagon Sobięcin 2:2 (Mirosław Otok 2 - Piotr Szatko 2)

Logo- Kojoty 8:2 (Paweł Zasada 2, Dawid Skarbiński 1, Michał Bartkowiak 3, Paweł Wosiński 1, Patryk Szkudlarek 1 - Robert Kania 1, Mariusz Nowak 1)

Piłkarz kolejki: Mirosław Otok (TKKF)
Bramkarz kolejki: Mateusz Gawlik (Logo)

Tabela:

1. Spartan 15 47:21

2. Popławski 15 38:17

3. Kojoty 12 36:30

4. NSK 12 27:21

5. Grunwald 12 39:34

6. Wagon 7 19:31

7. Wodociągi 6 32:24

8. Logo 6 31:26

9. Diabły 6 23:22

10. Śródmieście6 29:39

11. Auchan 4 19:52

12. TKKF 2 9:34

Najlepsi strzelcy:

31- Łukasz Pytlewski

19- Mariusz Kutela

18- Artur Domagała

16- Mateusz Zając, Grzegorz Marszałek

15- Paweł Zasada

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group