Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 4185
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grudniowe sukcesy uczniów ZS4

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 30 grudnia 2017, 14:11
Aktualizacja: 14:39
Autor: opr. red.
Fot. użyczone
Uczniowie wałbrzyskiego Zespołu Szkół nr 4 w tym miesiącu uczestniczyli w zmaganiach sprawnościowych i literackich i w obu dyscyplinach zajęli wysokie miejsca.

Drużyna klasy 2c strażackiej w składzie: Anna Szkudlarek, Piotr Sachadyn, Daniel Pasztaleniec i Damian Rosiński zajęła II miejsce podczas manewrów klas mundurowych, zorganizowanych w dniach 16-17 grudnia na terenie OSP Konradów i w Arenie Duszniki przez Fundację Wyzwolona Biało-Czerwona. Manewry obejmowały grę sprawnościową, trasę zawierającą punkty z zadaniami do wykonania, "tyrolkę", oraz zawody strzeleckie.

Kolejnym sukcesem uczniów ZS4 są wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na Fraszkę na Niepodległość, zorganizowanym przez Towarzystwo Projektów Edukacyjnych przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej. I miejsce w konkursie zajęła Emilia Suchomska z klasy 3c gimnazjum a Kamila Zygmunt z klasy 3d liceum miejsce III. Dodatkowo wyróżnieni zostali: Wiktoria Mikołajczyk i Dawid Lewandowski z klasy 3c gimnazjum, oraz Piotr Majzner z klasy 3d liceum. Nad uczniami czuwała prof. Edyta Walkowiak- Zając. Warto zaznaczyć, że do konkursu zakwalifikowano 211 fraszek, z czego 18 to utwory wałbrzyskich uczniów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group