Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer wspólnie przeciwko PiS–owi

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 16 października 2018, 7:48
Aktualizacja: Środa, 17 października 2018, 8:09
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Na dziedzińcu przed Zamkiem Książ odbyła się konferencja prasowa Grzegorza Schetyny i Katarzyny Lubnauer.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej mówił o potrzebie wspólnej walki w wyborach samorządowych o jak najlepszą pozycję wyjściową do kolejnych wyborów parlamentarnych.
- Nie oszukujmy się. Najbliższe wybory samorządowe będą ważne nie tylko ze względu na same wybory. Będzie to także plebiscyt, który pokaże sympatię wyborców po trzech latach rządów Prawa i Sprawiedliwości - mówił Grzegorz Schetyna.

- Liczymy na to, że wyborcy pójdą do urn w większej liczbie niż w poprzednich wyborach samorządowych. Zapewne będą chcieli w ten sposób rozliczyć rządy PiS-u - mówiła Lubnauer.

Grzegorz Schetyna zwracał również uwagę na fakt, że połączenie szerokiej grupy ugrupowań, które startują w koalicji przeciwko partii rządzącej, jest otwarte dla wielu poglądów. Także dla Lewicy, czego przykładem jest startujący ze wspólnych list Mateusz Rambacher. Kilka ciepłych słów na temat wspólnej pracy o lepszą Polskę powiedziała również Iwona Krawczyk, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami, padło pytanie dlaczego na spotkaniu nie ma prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.
- Prezydent Wałbrzycha ma swoje obowiązki. Jest w tej chwili na innych wydarzeniach. Dodatkowo, jak zapewne państwo wiecie, startuje do tych wyborów z własnego Komitetu. Oczywiście wspieramy się, szanujemy się i kibicujemy sobie nawzajem - tłumaczył przewodniczący Schetyna.

Grzegorz Schetyna skrytykował również zachowanie dyrektorów szkół, którzy decydują się na werbowanie uczniów na spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim. Chwalił działania policji wobec agresywnych zachowań przeciwników Parady Równości w Lublinie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
13
65%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz

~KERIM 16-10-2018 8:35
No i dobrała się parka p.t."RAZEM OBROBIMY POLSKĘ" a lemingi się cieszą ludzie zacznijcie myśleć samodzielnie TVN,WP,ONET itp.robią wam sieczkę z mózgu.
~Mieszkaniec 16-10-2018 9:05
Nawet Romka na konferencję nie zaprosili. Wstydzili się zaprezentować swojego kandydata. On w tym czasie jak gdyby nigdy nic zszedł do podziemi.
~625 16-10-2018 9:15
"wspólnie przeciwko PiS"...super, a może by tak razem dla dobra Polski i Polaków, a nie przeciwko temu, tamtemu itd
~Obserwator_Rzeczywistości 16-10-2018 9:29
Wydalili ze swoich otworów gębowych kubeł: obłudy, hipokryzji, cynizmu i kłamstwa. Jamochłony - ot! tyle! Cyt. "Jamochłony wydalają zbędne składniki tą samą drogą, jaką pobierają pokarm" - do wszystkich zwolenników, fanatyków i wyznawców tego koalicyjnego bagna: skoro w głowie jest tylko kupa, to ci się dziwić, że z ust wylatuje to samo. Gombrowiczowskie "gemby" - precz od Polski! Precz od Wałbrzycha!!!
~bomba jóźek 16-10-2018 9:35
No takie tłumy przyszły wszyscy przeciw PiS-owi siła ich na czele z przekrętem Romanem L.i bigosiarami(jakieś darmowe żarło było?) już PiS drży ze strachu,najpierw oddajcie 150 mld ukradzionych z OFE i tak lekko licząc ok.400 mld VAT-u.
~ 16-10-2018 9:54
Nie chcieli POkazywać się z Szełemejem bo cały czas POdtrzymują ściemę że Szełemej nie jest z PO:)))
~Jerzy Jacek Pilchowski 16-10-2018 10:17
~Mieszkaniec: Szełemeja zaprosili ale nie chciał się w tym towarzystwie pokazać. - Jestem tu znany z tego, że ostro Szełemeja krytykuję ale w tym wypadku muszę przyznać, że zachował się racjonalnie. Mieć nowe zdjęcie z takimi "typkami" jak Ludwiczuk, Schetyna, itd., to wielki obciach. P.S. Rozbawiła mnie obecność Ranbachera. Odnoszę wrażenie, że ten facet ma tak silną potrzebę zrobienia jakiejś kariery, że (jeśli do sejmiku nie wejdzie) to w następnych wyborach będzie próbował startować z listy ONRu.
~PiS zniszczył kraj 16-10-2018 10:17
PiS miał nie kraść a kradną, tylko że w białych rękawiczkach, za PiSu miało się cudownie żyć, tymczasem leki drogie, specjalistów brakuje, pielęgniarki uciekają z kraju. Emeryci i niepełnosprawni biedują, wnuki i dzieci ich utrzymują. Wszystko poszło do góry przez 500 plus, Polska nie zarabia na siebie bo nie zbudowali przemysłu i usług, Polska nie wymienia towaru i usług z innymi krajami i nie zarabia. Dług Polski jest straszliwy, zaraz Polskę będą rozbierać za długi, bo z czego Polska spłaci ogromne długi ? jak nie wytwarzamy towarów i usług tylko 500 plus. Armii Polska nie ma, nawet nie ma czym się obronić. Policja jest na usługach PiSu przeciwko ludziom. PiS przejął władzę trój podziału i rządzi teraz sam PiS mają wszystko, trybunał, sądy, media, cały wymiar sprawiedliwości.
~gohciu 16-10-2018 10:27
Schetyno /jak kapitan Costa Concordii/, powinien zostać skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Za współuczestniczenie w rozkradaniu/wyprzedaży/marnowaniu majątku narodowego. Cała ta "liga mistrzów" POpaprana, łącznie z lokalnymi "gwiazdorami". Na K i na L... I na D /z Wrocka/.
~gohciu 16-10-2018 10:32
Co prawda wymieniony na D /z Wrocka/ to chyba komuch, ale... niech ma.To i tak jedna banda. A jemu się należy mocno.
~partie ręce precz od lokalnego samorządu 16-10-2018 10:40
to mają być wybory samorządowe, a nie partyjne. kiedy te łosie dojrzeją do tego, że na poziomie lokalnym partia jest zbędnym balastem, a liczy się człowiek, który startuje, bo chciałby działać na rzecz społeczności, w której żyje. czy to takie trudne? owszem do wygrania są różne interesy na poziomie miasta, gminy czy województwa, ale są to interesy ponadpartyjne. miejsce partyjniactwa jest w Warszawie, w Sejmie czy Senacie. lokalni działacze jeśli chcą utożsamiać się z jakąkolwiek partią to niech startują w ogólnopolskich wyborach.
~Polewa z matolka 16-10-2018 11:05
Banda ludzi od faszystowskiej mowy nienawisci.... Ciekawe co na to Nowacka, Romacher... ci lewicowi aktywisci... antyfaszysci... nagle zapadli sie pod ziemie.... Faszyzm na marszu niepodleglosci blokowali.... ale milcza, gdy PO umrawia nazistowska retoryke nienawisci.... nie ma ich.... czyli co? Lewactwo akceptuje nazistowskie metody propagandy w wykonaniu PO? Gdzie sa Hidlery, jurandy... zapadly sie pod ziemie?? Pochwalcie sie tu swoja mowa milosci... Romek tez zapadl sie pod ziemie....SKoro mu i jegi ludziom z list wstyd stac kolo Shcetyny i tych osobnikow, to chyba czas oddac legitymacje partyjna PO?
~ 16-10-2018 11:37
~PiS zniszczył kraj ty to na każdym forum wypisujesz takie brednie, że nie ma sensu nawet tego czytać. Tak jak napisałem wcześniej POwinni cie zamknąć w pokoju bez klamek:)))) Hejter powinien być chociaż inteligentny, niestety w twoim przypadku mamy do czynienia z przygłupem , który pisze wszystko co mu chory łeb podpowie:))) Lecz się, chociaż próbuj:)
~Polewa z matolka 16-10-2018 12:14
Pamietam jak w UE w debacie Verhofstad mowil o tysiacach faszystow maszerujacych po Polsce.... Ludzie PO stali i klaskali brawo.... A dzis sami posluguja sie nazistowska propaganda.... nie przeszkadza im to zezwierzecac ludzi, teraz Schetyna mowi, ze nie wszystkich ma za robactwo i szarancze... tylko tyhc z PISu.... a ja zadam pytanie.... czy mozna do kogokolwiek mwoic jak nazista i faszysta?? Gdzie jest Nowacka?? Gdzie walbrzyski KOD??? Nie blokowaali trasy Schetyny z transparentem, faszyzm nie przejdzie?? Co to teraz? Dajecie przyzwolenie na rozne odmiany faszyzmu? Polewa co?
~... 16-10-2018 12:29
Schetyna byl w u Merkel skarżyć na Polakow Niech sobie przypomni co kretacze z PO robili i robią w Wałbrzychu
~Trochę historii 16-10-2018 13:39
Szełemej zaczął od niewinnej akcji sprzątania miasta, potem strasznie chciał się spotkać z mieszkańcami a teraz nie ma wyjścia bo tak go potrzebują wszyscy, że musi kandydować na prezydenta. Miał być komisarzem a zapragnął rządzić Wałbrzychem. Przecież od samego początku był człowiekiem PO i tylko on mógł wyjść z afery korupcyjnej ratując PO twarz. Ale gra wstępną musiała być bo przecież robił kampanie za miejskie pieniądze, Jest kontynuatorem Kruczkowskiego ale program ukradł Wildowi. Nie wystartuje z listy PO bo przegra woli być liskiem chytruskiem udając niezależnego. Zapomniał o złożonej deklaracji PO ale ma świadomość, że Wild pociąga ludzi swoimi pomysłami. Od Lubińskiego zabrał pomysł stałego zasobu mieszkań. Jak widać facet nie ma pomysłu na Wałbrzych ale ma pomysł jak oszukać wałbrzyszan. Pamiętamy Szełemej = Kruczkowski !!!!!
~Jerzy Jacek Pilchowski 16-10-2018 13:49
~Trochę historii: Nie jest prawdą, że Szełemej nie ma programu. On ma bardzo precyzyjny program. Zadłużyć miasto tak aby lichwiarze mogli zabrać wszystko co w Wałbrzychu ma wartość. Oni mu to "jakoś" wynagrodzą a nam zostaje przypominać o ich starym haśle "Wasze ulice. Nasze kamienice". Niestety zbyt wielu wałbrzyszan nie chce tego zrozumieć. Pozostaje więc czekać na sytuację w którym "mleko się rozleje". - Następnie będziemy się przez długie dziesięciolecia z tej matni wyplątywać.
~v7 16-10-2018 14:21
Jak mówiła koleżanka Lubnauer niejaka Scheuring-Wielgus w sądzie "ja na co dzień zajmuje się mową nienawiści i hejtem" więc, wszystkie zachowania, postawy, wartości od wieków uznawane za gorszące, niemoralne i wyniszczające ludzką psychikę, zostały usankcjonowane prawnie. Z kolei obrońcy tradycyjnego porządku świata są piętnowani, a nawet poddawani szykanom w świetle prawa rzekomo zwalczającego tzw. mowę nienawiści.
~J89 16-10-2018 15:01
Przecież na obwieszczeniach których de facto nie ma za wiele na mieście jak byk stoi że Roman ma przynależność partyjną do PO. Do gdzie on się podział teraz wstydzi się PO. JEDYNY PSL NIE WSTYDZI SIE POLSKI i ma w swej nazwie Polskie Stronnictwo Ludowe A inni są farbowani ? MÓWIMY IM NIE.
~safety75 16-10-2018 16:01
Mój Boże - jak ciągnie knura do koryta: skompromitowany Ludwiczuk chce reprezentować ziemie wałbrzyską w sejmiku - za grosz honoru!!! Jeszcze brakuje tylko żeby Popaprańcy wystawili Chlebowskiego jako rzecznika praw obywatelskich. Niestety obawiam się że Ci oszuści którzy 3krotnie podnosili podatki kiedy rządzili a obiecywali że za ich kadencji nie będzie mowy o podnoszeniu podatków - i tak znajdą frajerów którzy uwierzą w ich sieczkę wyborczą. Panie Schetyna - z czym do ludzi: z nienawiścią do PISu??? A może coś konkretnego? Jakiś program? Jakiś pomysł na Polskę? Tak wiem - przerasta to Pana i Pana ugrupowanie ...
~gluszyczanin, 16-10-2018 16:48
w,gluszycy-dalej-uklady
~Lawinka 16-10-2018 19:36
Schetyna to taki wiejski głupek.
~Husky35 16-10-2018 20:25
Razem to trzeba to Pisostwo rozliczyć za wszelkie przejawy łamania Polskiego prawa i konstrukcji. Dekomunizacja trfa prawie 30 lat . Nie wiem czy wieku niezabraknie na naprawę tego co pseudo patryjoci zrobili z Polski.
~Wojtek 16-10-2018 21:42
Nareszcie Prezydent Szełemej zachował się godnie i nie przyszedł na spotkanie z tą bandą idiotów Schetyną i Lubnauer. Po co oni przyjechali do Wałbrzycha. Jak widać Prezydent sobie daje radę bez nich i nawet nie chce się z nimi widzieć. I tak trzymać.
~tsamb 16-10-2018 22:32
Co to za dziennikarzyna pisał - "przed Zamkiem Książ koło Wałbrzycha"? Ehhhh...
~3zprzeszłości 16-10-2018 23:11
ALE SIĘ Z WAS POŚMIEJE PO WYBORACH !
~Polewa z matolka 17-10-2018 0:06
Wojtek: no tak Szlemej nie chce trzymac z PO, ale legitymacje partii PO w koeszeni chce caly czas trzymac, jego niby niezalezne konferencyjne slupy od trzymania tablic z propaganda Romka, tez chca trzymac w kieszeni legitymacje partii PO.... niezalezni tylko z nazwy. Ile kosztowalo miejsce na liscie Romana?
~Polewa z matolka 17-10-2018 0:07
Romek i jego lista, to tacy niezalezni niePeOwcy, hehehe ale z legitymacjami partii PO.
~ 17-10-2018 7:10
Fiu, fiu, ale szambo wybilo na forum :) na pisowskiej lajbie wszystkie siły na pokład! :) oznacza to dużą panikę i stres pisowcow. Trzeba uważać przechodząc obok walbrzyskich zwolenników pis, bo czuć smród już zza kolnierzyka ;)
~Hah 17-10-2018 7:25
Nieprzebrane tłumy ( hahaha !!!!!! ) słuchały natchnionego Grzegorza! Tylko dlaczego nie było tam pana Szełemeja? Odciął się od matecznika?
~Mac 17-10-2018 19:23
Zdjęcie zrobione z dołu bo inaczej widać by było ze jest 10 osób. Tłum jaki zebrał się przy Schetynie i Lubnauer wyraźnie podobały się przemówienia a szczegolnie PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS
~afghh 18-10-2018 9:30
Oszuści i złodzieje okradający Polskę i ich obywateli przez 8 lat swoich rządów w pełnej krasie... Myślą nieuki, ze ludzie zapomną,że im wydłużyli wiek emerytalny, zajumali kase z ofe i pozwalali vatowskim karuzelnikom okradać budżet..."PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE"......POwska banda kłamców i oszustów.....Nawet wałbrzyskie mpk potrafili do bankructwa doprowadzic

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group