Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3545
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Wizyta Mateusza Morawieckiego

Wtorek, 14 maja 2024, 6:35
Aktualizacja: 8:48
Autor: PAW/Relacje Regionalne
Wałbrzych/REGION: Wizyta Mateusza Morawieckiego
Fot. Michał Dworczyk/facebook
Były premier Mateusz Morawiecki wraz z Michałem Dworczykiem, kandydatem PiS–u do Europarlamentu, odwiedzili Wałbrzych i okoliczne miejscowości.

Były premier Mateusz Morawiecki pojawił się w poniedziałek, 13 maja m.in. w kamiennogórskim rynku. Byłemu premierowi towarzyszyli posłowie Marzena Machałek i Michał Dworczyk. Parlamentarzyści odwiedzili Kamienną Górę w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Wa kamiennogórskim rynku przywitali ich mieszkańcy, głównie zwolennicy partii Prawo i Sprawiedliwość, a także przedstawiciele powiatu i miasta Kamienna Góra z burmistrzem Januszem Chodasewiczem. Podczas spotkania posłowie zachęcali do głosowania na kandydatów PiS. Przypominamy, że 53 europosłów będziemy wybierać w niedzielę, 9 czerwca 2024 roku.

- Droga S3 jest bardzo ważna dla Kamiennej Góry i całego powiatu, bo dzięki temu możemy przyciągać inwestycje i nakłaniać inwestorów, żeby tu lokowali swoje inwestycje. Nie chcemy, żeby młodzi, którzy stąd wyjeżdżali na zawsze. Żeby tak było, musimy w regionie zabiegać o dobrą infrastrukturę i nowe inwestycje - mówi Mateusz Morawiecki.
- Wraz z Mateuszem Morawieckim ogłaszamy rozpoczęcie zbiórki podpisów pod akcją Stop Podwyżkom! Od lipca będziemy chcieli przedstawić projekt ustawy, a do tego czasu chcemy zebrać 100 tys. podpisów w ramach inicjatywy obywatelskiej - tak z kolei w wałbrzyskim Rynku mówił Michał Dworczyk.

Mateusz Morawiecki z Michałem Dworczykiem odwiedzili Wrocław, Lubin, Legnicę, Jelenią Górę, Kamienną Górę, Boguszów, Gorce i Wałbrzych. Rozmawiali z: prezydentem Lubina Robertem Raczyńskim, Tadeuszem Kielanem, wójtem gminy Lubin.

- Michał to tytan pracy i człowiek, który jest niezwykle skuteczny w działaniu, o czym po raz kolejny się dziś przekonałem. Jest gwarancją, że Dolny Śląsk i cała Polska mogą mieć świetnego obrońcę naszych interesów w Parlamencie Europejskim.
Dlatego 9 czerwca zagłosujcie na nr 3 na liście Prawo i Sprawiedliwość do PE! - tak kandydaturę Michała Dworczyka zachwala Mateusz Morawiecki.

Twoja reakcja na artykuł?

45
40%
Cieszy
10
9%
Hahaha
3
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
12
11%
Złości
42
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (70)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group