Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Premier w Wałbrzychu

Niedziela, 7 listopada 2021, 10:15
Aktualizacja: 10:17
Autor: red
Wałbrzych: Premier w Wałbrzychu
Fot. Kancelaria Premiera
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził wczoraj (w tajemnicy przed dziennikarzami) oddział covidowy w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Była to okazja do rozmowy w gronie lekarzy na temat działań podejmowanych w wyniku rosnącej liczby pacjentów zakażonych koronawirusem.

- Od miesięcy przygotowywaliśmy się na 4. falę pandemii koronawirusa. Oprócz stałego monitoringu sytuacji epidemiologicznej i regularnych konsultacji z lekarzami i specjalistami od sytuacji kryzysowych, rozwijaliśmy program szczepień, planowaliśmy jak zapewnić odpowiednią liczbę łóżek w szpitalach. Dzisiaj, gdy fala zakażeń wzbiera, podejmujemy decyzje o otwarciu szpitali tymczasowych i potwierdzamy efekt naszej pracy w ostatnich miesiącach. Dla nikogo nie powinno zabraknąć miejsca i opieki. Dzięki temu będziemy mieli właściwą i wystarczającą rezerwę na leczenie pacjentów covidowych. Wiem, że sporo osób wciąż ma dylemat związany ze szczepieniem. Mam nadzieję, że statystyki, lekarze i osoby zaszczepione z Państwa otoczenia, przekonają Was jednak do tego ważnego aktu ochrony swojego zdrowia przed groźnym wirusem - mówi premier.

Twoja reakcja na artykuł?

35
34%
Cieszy
12
12%
Hahaha
6
6%
Nudzi
3
3%
Smuci
12
12%
Złości
35
34%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group