Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4728
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Halina Benedyk i Marco Antonelli w Wałbrzychu

Wtorek, 29 stycznia 2013, 10:12
Aktualizacja: Środa, 30 stycznia 2013, 8:04
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Halina Benedyk i Marco Antonelli w Wałbrzychu
Fot. Robert Bajek
27 stycznia w wałbrzyskim hotelu Maria odbył się wyjątkowy koncert. Wystąpił w nim duet Halina Benedyk i Marco Antonelli, doskonale znany z przeboju „Frontiera”, którym w 84 roku wywalczyli 3 miejsce na Festiwalu w Sopocie.

Po tournee będącym efektem otrzymania nagrody na sopockim festiwalu drogi artystów się rozeszły. Halina i Marco spotkali się ponownie po 26 latach. Spotkanie to zaowocowało wydaniem płyty i cyklem koncertów.

Podczas koncertu w Wałbrzychu oczywiście nie zabrakło przeboju „Frontiera”, a także wielu innych, dobrze znanych publiczności piosenek, takich jak między innymi: „Mamy po 20 lat”, „Nie płacz kiedy odjadę”, „Mamma Maria”, „Felicita”, „Ciao Bambino”, „O Sole Mio”. Co ciekawe piosenki były śpiewane w trzech językach: po Polsku, Włosku i Neapolitańsku.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność, zachęcana przez wykonawców, brała aktywny udział w koncercie. Jako że większość piosenek była dobrze znana, publiczność śpiewała razem z artystami. Atmosfera była na tyle sympatyczna, że oprócz śpiewania rozpoczęły się również tańce. Publiczność znakomicie się bawiła, czego potwierdzeniem były owacje na stojąco i bisy.

Halina Benedyk i Marco Antonelli dziękowali publiczności za gorące przyjęcie i stwierdzili, że z pewnością pojawią się jeszcze w Wałbrzychu. Bezpośrednio po koncercie można było kupić płytę „Frontiera”, podpisaną przez artystów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group