Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 2896
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Hey w K10 – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 10 marca 2010, 12:54
Aktualizacja: Piątek, 19 marca 2010, 14:10
Autor: red
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Klub Muzyczny K10 organizuje 20 marca o godzinie 20.30 koncert zespołu Hey. Mamy dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie muzyczne.

Koncert Hey odbędzie się 20 marca o godzinie 20.30 w wałbrzyskim Klubie Muzycznym K10.

Zespół Hey powstał w 1992 w Szczecinie z inicjatywy gitarzysty Piotra Banacha. W pierwszym składzie znaleźli się ponadto: Katarzyna Nosowska, Marcin Żabiełowicz, Robert Ligiewicz oraz Marcin Macuk. Ten ostatni szybko został zastąpiony przez Jacka Chrzanowskiego..

Grupa największą popularnością cieszyła się w latach 1993–1995. Ich debiutancka płyta „Fire” rozeszła się w ponad 200-tysięcznym nakładzie. Z tego albumu pochodzą takie przeboje jak: „Zazdrość", „Teksański", „Dreams" czy „Moja i twoja nadzieja". Kolejny album „Ho!” pozwolił Hey ugruntować pozycję na rynku muzycznym. Następny album, „Live!” pochodzi z koncertu w katowickim Spodku.

Później zespół Hey wydaje mini album „Heledore”, który promowany był przez utwór „Heledore babe". Następny krążek kolekcji to „Karma”. Z zespołu odchodzi Piotr Banach. Do zespołu doszedł Paweł Krawczyk, który wcześniej współpracował w solowym projekcie Kasi Nosowskiej „puk.puk”.

Kolejna płyta „Sic!” stała się momentem zwrotnym w karierze zespołu. Hey zaskoczył wszystkich zmianą stylistyki muzycznej.
10-lecie istnienia zespołu uświetniło wydanie drugiego w karierze zespołu albumu live o tytule „Koncertowy”.

Kolejny krążek to „Music Music”. Później przyszedł czas na „Echosystem”. Kolejna płyta to „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”.

Mamy dla naszych czytelników niespodziankę. Do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert Hey. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, które brzmi: Czy Katarzyna Nosowska ma w kolekcji solowe płyty?

Odpowiedzi należy wysyłać sms-em na numer 7116 w treści wpisując: PT.KONW:HE.TAK lub PT.KONW:HE.NIE

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozlosujemy nagrody. Na odpowiedzi czekamy do 19 marca do godziny 12.00. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Teksański 10-03-2010 20:00
Ja już bilecik mam kupiony i nie mogę się doczekać koncertu i Teksańskiego, Angelene, Candy i Dreams :P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group