Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3684
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Hunter zapoluje w Wałbrzychu

Czwartek, 9 lutego 2012, 10:48
Aktualizacja: 10:49
Autor: red
Wałbrzych: Hunter zapoluje w Wałbrzychu
Fot. organizatorzy
Zespół Hunter wystąpi w sobotę 10 marca w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej. Pochodząca ze Szczytna grupa świętowała niedawno 25–lecie istnienia.

Hunter to założony w 1985 roku jeden z najważniejszych zespołów rockowo-metalowych w kraju.

Jego wydawcą jest Mystic Productions, w którego katalogu znajdują się również m.in. tacy wykonawcy jak Behemoth, Coma, Czesław Śpiewa. W latach 2004-2009 zespół był gospodarzem festiwalu „Hunter Fest” w Szczytnie, na którym grało wielu zagranicznych i polskich artystów, takich jak Motörhead czy Kult. Ostatni album grupy to pochodząca z 2009 roku płyta „HellWood”, która dotarła na 9. miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży prowadzonej przez Związek Producentów Audio i Video. Wydawnictwo to było też nominowane do Fryderyka w kategorii „album roku: heavy metal” w 2010 roku.

Hunter występował na wielu polskich i zagranicznych festiwalach (m.in. nagroda publiczności na „Przystanku Woodstock”) oraz w największych salach koncertowych (warszawskiej „Stodole”, krakowskim „Studio”, wrocławskiej „Hali Stulecia”).

Razem z Hunter wystąpią wałbrzyscy thrash metalowcy z formacji In The Name of God. Zespół powstał w 2009 roku bazując na brzmieniu takich wykonawców jak Metallica czy Slayer. Grupa ma już na swoim koncie koncerty m.in. we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach oraz dwie płyty demo.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury jest współorganizatorem koncertu, który odbędzie się w sali na ul. Andersa 185.

Więcej informacji na temat koncertu i biletów już wkrótce będzie można znaleźć na stronie: http://strasznik.wordpress.com

źródło: org / foto: zespół

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group