Sanok: I liga siatkówki: Bez punktów w Sanoku

Niedziela, 26 listopada 2017, 10:45
Aktualizacja: 10:57
Siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych przegrali w Sanoku z miejscowym TSV 1–3.

W pierwszym secie mecz długimi fragmentami był bardzo zacięty. Prowadzili najczęściej wałbrzyszanie, ale zaledwie 1-2 punktami. Później jednak nastąpił przestój w grze podopiecznych trenera Bukowskiego i to wykorzystali miejscowi, którzy odskoczyli na 15-12. Mimo ambitnej postawy i walki do końca, to Sanok cieszył się z wygranej do 22.

W drugiem secie nasi zaczęli grać lepiej i prowadzili 8-7. Z czasem jednak znów zaczęliśmy popełniać szkolne błędy i to miejscowi bardzo szybko zbudowali bezpieczną przewagę (16-11). Już do końca tej partii nasz zespół nie potrafił się otrząsnąć i nie miał przede wszystkim argumentów, by zagrozić rywalowi i porażka do 18 stała się faktem.

Trzeci set wreszcie przebiegał po myśli wałbrzyszan, którzy od początku posiadali inicjatywę. Prowadziliśmy 15-11, a później 20-17. Do końca utrzymaliśmy dystans i wygraliśmy do 21.

Czwarta partia nie była już tak udana dla naszego zespołu. Wprawdzie długo utrzymywał się wynik remisowy (11-11, 15-15), ale w decydujących momentach to Sanok zagrał pewniej i przechylił szalę na swoją korzyść. Końcówka była bardzo zacięta i wyrównana, ale to przeciwnik zadał decydujące ciosy i wygrał seta do 25, a mecz 3-1.

TSV Sanok - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 3-1 (25-22, 25-18, 21-25, 27-25)