Czwartek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4592
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: I liga siatkówki: Dziś inauguracja

Sobota, 1 października 2016, 15:23
Aktualizacja: 15:24
Autor: PAW
Wałbrzych: I liga siatkówki: Dziś inauguracja
Fot. red
Dziś siatkarze TS Victorii PWSZ Wałbrzych zainaugurują nowy sezon I ligi.

Pierwsze spotkanie o punkty w nadchodzących rozgrywkach będzie niezwykle ważne.
Po zdobyciu mistrzostwa w pierwszym sezonie jako beniaminek, w drugim sezonie przyszedł gorszy czas dla Victorii. Wałbrzyszanie zakończyli sezon na dziesiątej pozycji.
- Okres przygotowawczy przepracowaliśmy dobrze. Jestem zadowolony z zaangażowania zawodników. Na pewno jesteśmy przygotowani fizycznie, ale nie znaczy to, że nie będziemy nad tym nadal pracowali. Każde kolejne spotkanie będzie dla nas bardzo ważne w kontekście budowania zgrania zespołu. Na szczęście udało nam się przejść przez okres przygotowawczy bez większych urazów i jesteśmy gotowi do podjęcia nowych wyzwań – mówi Przemysław Michalczyk, szkoleniowiec wałbrzyskiej Victorii.

Inaugurujemy sezon pojedynkiem z AZS-em Stalą Nysa. Obie drużyny przeszły spore rewolucje kadrowe, więc faworyta tego pojedynku wskazać trudno. W szeregach naszej drużyny pozostało jedynie czterech zawodników (Paweł Olszewski, Sebastian Zieliński, Mateusz Frąc i Michał Szydłowski), barw AZS-u Stali Nysa z kolei nadal broniło będzie pięciu siatkarzy (Piotr Łuka, Dawid Bułkowski, Łukasz Lubaczewski, Mateusz Nożewski i Bartłomiej Dzikowicz).

Początek inaugurującego spotkania z AZS-em Stalą Nysa zaplanowano na godzinę 18.00.
Źródło: Victoria PWSZ Wałbrzych

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group