Wałbrzych: I liga siatkówki: Wreszcie triumf

Niedziela, 8 listopada 2015, 7:57
Aktualizacja: 10:03
Autor: red.
Po niezłym meczu siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych pokonali Energę Ostrołęka 3–1.

Pierwszy set był bardzo wyrównany i gra toczyła się przy wyniku oscylującym wokół remisu. W końcowym fragmencie więcej zimnej krwi zachowali przyjezdni i to oni wygrali partię do 25.

Drugi set nie miał historii, bowiem podrażnieni wałbrzyszanie nie dali gościom żadnych szans na nawiązanie walki. Ostrołęka popełniała mnóstwo błędów i stąd wygrana Victorii do 12.

Trzecia partia to znów zacięta rywalizacja i walka o każdą piłkę. W naszym zespole rządził Filipak, który skutecznie atakował, a w bloku radził sobie Szczygielski i to w dużej mierze dzięki ich skutecznym akcjom wałbrzyszanie tego seta wygrali do 23.

Czwarty set okazał się ostatnim. W tej partii Victoria zagrała popisowo i nie pozostawiła złudzeń, kto tego dnia jest lepszy i zgarnie komplet punktów. Na najlepszego zawodnika meczu wybrano Filipiaka.

Już we wtorek 10 listopada o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie zaległe. Victoria podejmie Campera Wyszków.

Victoria PWSZ Wałbrzych – Energa OMIS Ostrołęka 3:1 (25:27, 25:12, 25:23, 25:15)

Victoria: Superlak, Filipiak, Szczygielski, Macek, Białek, Rutecki, Mierzejewski (libero) oraz Olszewski, Smolarczyk i Matula