• Poniedziałek, 14 października 2019
  • Godz. 3:10
  • Imieniny: Bernarda, Dominika, Kaliksta, Liwii
  • Czytających: 3897
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

I Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 1 kwietnia 2015, 15:36
Aktualizacja: 15:37
Autor: PAW
Fot. użyczone
I Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym odbyły się 31 marca w hali widowiskowo – sportowej Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego AQUA – ZDRÓJ.

Organizatorem imprezy był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu, który do udziału w przedsięwzięciu zaprosił placówki resocjalizacyjne z Dolnego Śląska. Mistrzostwa objęte zostały Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha.

Udział w Mistrzostwach wzięło 62 wychowanków z 17 następujących placówek: Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Jeleniej Górze, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego przy Zespole Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląskim, Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych w Szklarskiej Porębie, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Wałbrzychu, Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Świdnicy, Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym, Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Walimiu, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii przy Zespole Placówek Oświatowych w Strzelinie, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 3 we Wrocławiu, Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 2 we Wrocławiu, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Mrowinach, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Wojtka Bellona we Wrocławiu, Zespołu Placówek Socjoterapeutycznych w Kłodzku, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworze, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Sobótce, Domu Dziecka w Jedlinie Zdroju i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu.

Rywalizacja chłopców przebiegała na ośmiu stołach równocześnie, natomiast dziewczynki rywalizowały na dwóch stanowiskach. Drużyny odbyły średnio po 15 meczów rozgrywanych systemem grupowo - pucharowym. Nad przebiegiem zawodów oprócz sędziego głównego - Tomasza Durajczyka, czuwali przeszkoleni sędziowie stolikowi.

Ostateczna klasyfikacja ukształtowała się następująco:

Rywalizacja drużynowa – dziewczęta:

1 miejsce – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Sobótce
2 miejsce – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Wojtka Bellona we Wrocławiu
3 miejsce – Zespół Placówek Resocjalizacyjnych w Walimiu

Rywalizacja drużynowa – chłopcy:

1 miejsce – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze
2 miejsce – Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląskim
3 miejsce – Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu

Rywalizacja indywidualna (dziewczęta):

1 miejsce – Jolanta Gąsior (MOW Wrocław)
2 miejsce – Magdalena Olszewska (ZPS Kłodzko)
3 miejsce – Paulina Kolec (MOW Sobótka)

Rywalizacja indywidualna (chłopcy):

1 miejsce – Dawid Nowakowski (MOW Mrowiny)
2 miejsce – Borys Marecki (MOS nr 2 Wrocław)
3 miejsce – Stanisław Monastyrski (ZPEW Lwówek Śląski)

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group