Czytających: 5563

Boguszów-Gorce: II liga piłki nożnej kobiet: Porażka w Bielsku–Białej

Środa, 17 października 2012, 14:45
Aktualizacja: 14:46
Nie udał się wyjazdowy mecz piłkarkom Szczytu Boguszów. Podopieczne Marcina Gryki przegrały w Bielsku Białej z miejscowym Rekordem 2–7.

Bramki dla naszego zespołu zdobyły Angelika Rubin i Emila Wandolska. Niestety, nasza ekipa już do przerwy przegrywała 0-4 i praktycznie jasne się stało, że to gospodynie wygrają ten mecz, który toczył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W drugiej połowie Szczyt zaprezentował się znacznie lepiej, ale nie wystarczyło to na zespół z Bielska Białej.

BTS Rekord Bielsko- Biała - Szkółka Piłkarska Szczyt Boguszów 7-2 (4-0)

Szczyt: Pawlos Aleksandra - Polkowska Marta, Poręba Edyta, Wielowska Karolina, Żurawska Nikola - Nowak Alicja, Wandolska Emilia, Wójcik Aleksandra, Iwańczuk Katarzyna (30’ Najbuk Dagmara) - Zawisza Roksana, Rubin Angelika.