Czytających: 4797

Opole: II liga: Victoria przegrywa pierwszy z meczów o życie

Niedziela, 14 lutego 2010, 10:42
Aktualizacja: 10:58
Nie udało się wygrać pierwszego meczu fazy play out wałbrzyskiej Victorii. Podopieczni Janusza Ignaczaka ulegli na wyjeździe Politechnice Opole 1:3. Dzisiaj drugie spotkanie obu ekip.

W pierwszej partii Victoria zagrała bardzo dobrze, ale błędy w końcowej fazie seta nie pozwoliły wałbrzyszanom wygrać tej części meczu.

W drugiej odsłonie podopieczni Janusza Ignaczaka ponownie nawiązali równorzędną walkę z przeciwnikiem, ale po raz drugi zabrakło im zimnej krwi w końcówce i i przegrali 22:25.

Dopiero trzecia odsłona przyniosła zmianę wyniku na korzyść gości. Wałbrzyszanie od początku, do końca tej partii kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie i ostatecznie wygrali 25:19.

Wydawało się, że przedostatnia drużyna sezonu zasadniczego wróciła do gry. Nic bardziej mylnego. W czwartym secie Politechnika rozbiła nasz zespół 25:10 i wygrała cały pojedynek 3:1

Dzisiaj drugi wyjazdowy mecz obu drużyn. Gramy na szczęście do trzech zwycięstw, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Politechnika Opolska - Victoria Wałbrzych 3:1 (25:23, 25:22, 19:25, 25:10)
Victoria: Gajek, Jurczyński, Zieliński, Olszewski, Zdrzałka, Król, Ostapiuk (L) oraz Tomiałowicz, Pacioch