Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3221
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

II Wałbrzyski Bal Integracyjny

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 9 lutego 2014, 6:25
Aktualizacja: 22:03
Autor: red.
Fot. Robert Bajek
W miniony piątek w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbył się II Wałbrzyski Bal Integracyjny, zorganizowany przez wałbrzyskie Kluby Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu.

W Wałbrzychu działają obecnie 32 Kluby Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu. Zrzeszają one młodzież szkolną, która na zasadach wolontariatu podejmuje działania mające na celu pomoc w takich miejscach jak przedszkola, szkoły, domy pomocy społecznej, hospicja i domy dziecka.

Oficjalnego otwarcia Balu dokonała Iwona Rychlik – Koordynator Miejski Klubów Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu. Bal rozpoczął się od uroczystego poloneza. Organizatorzy balu wszystko przygotowali sami – salę, dekoracje, oprawę muzyczną, poczęstunek. Wolontariusze zadbali o dobrą zabawę podopiecznych i miłą atmosferę: była nauka Zumby poprowadzona przez najmłodszą w Polsce instruktorkę , tańce, śpiewy, konkursy, gry i zabawy, co spowodowało, że II Wałbrzyski Bal Integracyjny okazał się imprezą bardzo udaną i potrzebną. W balu udział wzięło 200 dzieci z wałbrzyskich szkół.

Jak zapewniają Organizatorzy ta impreza będzie z pewnością kontynuowana w latach następnych.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~antyM 9-02-2014 11:12
Bal Integracyjny trzeba było zrobić w Książu i połączyć z galą „Ambasador Wałbrzycha". Dla dzieciaków sama możliwość wspólnej fotografii z Ambasadorami, byłaby ogromnym przeżyciem. Tegoroczni Ambasadorzy (moje gratulacje), to ludzie skromni. Z pewnością lepiej by się czuli dając radość dzieciom, niż patrząc na spożywających ostatnią wieczerzę (zdj. 36 - 43 w Ambasador Wałbrzycha 2014).
~do antyM 9-02-2014 17:39
To może włączysz się w organizowanie. Typowe, biadolić krytykować przed ekranem komputera. Proponuję wcielić w życie słowa, a nie tylko ,,trzeba było".
~antyM 9-02-2014 20:20
do X z 17:39 Żle odczytałaś/eś mój wpis. Chylę czoła przed Organizatorami. Nie biadolę, tylko stwierdzam, że obżerające się za nasze pieniądze władze, powinny dzieciakom sfinansować bal w salach zamku Książ, a nie w sali gimnastycznej. Po wyborach, III Bal Integracyjny odbędzie w Książu, bo dzieciakom i Organizatorom należy się to jak psu buda. I Oszołomiej w stroju grabarza (miasta) na fotach z Ambasadorów 2014 - mojego zdania nie zmieni.
~Mateusz 17-02-2014 16:29
:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group