Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3356
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: II Wałbrzyski Bal Integracyjny

Niedziela, 9 lutego 2014, 6:25
Aktualizacja: 22:03
Autor: red.
Wałbrzych: II Wałbrzyski Bal Integracyjny
Fot. Robert Bajek
W miniony piątek w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu odbył się II Wałbrzyski Bal Integracyjny, zorganizowany przez wałbrzyskie Kluby Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu.

W Wałbrzychu działają obecnie 32 Kluby Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu. Zrzeszają one młodzież szkolną, która na zasadach wolontariatu podejmuje działania mające na celu pomoc w takich miejscach jak przedszkola, szkoły, domy pomocy społecznej, hospicja i domy dziecka.

Oficjalnego otwarcia Balu dokonała Iwona Rychlik – Koordynator Miejski Klubów Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu. Bal rozpoczął się od uroczystego poloneza. Organizatorzy balu wszystko przygotowali sami – salę, dekoracje, oprawę muzyczną, poczęstunek. Wolontariusze zadbali o dobrą zabawę podopiecznych i miłą atmosferę: była nauka Zumby poprowadzona przez najmłodszą w Polsce instruktorkę , tańce, śpiewy, konkursy, gry i zabawy, co spowodowało, że II Wałbrzyski Bal Integracyjny okazał się imprezą bardzo udaną i potrzebną. W balu udział wzięło 200 dzieci z wałbrzyskich szkół.

Jak zapewniają Organizatorzy ta impreza będzie z pewnością kontynuowana w latach następnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group