Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2971
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III LO triumfuje

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 16 czerwca 2013, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Autor: PAW
Fot. OSiR Wałbrzych
Drugi rok z rzędu III LO siatkówką stoi – nie bez przyczyny – bowiem opiekunem młodych adeptów jest Maciej Leński, który do najlepszej czwórki u chłopców wprowadził dwa zespoły. U dziewcząt najlepsze okazały się podopieczne Jacka Heilera z ZS 4.

DZIEWCZĘTA - 10 CZERWCA - UL. WYSOCKIEGO:

Dziewczęta rywalizowały w systemie brazylijskim - do zawodów zgłosiło się 11 par z 6 szkół. Mistrzowskiego tytułu bronił Zespół Szkół nr 2 Jacka Sobczyka, który niestety nie obronił złota (w finale pocieszenia mierzył się z III LO Macieja Leńskiego) i znalazł się na najgorszym dla sportowca miejscu - czwartym. Złote medale zdobyły podopieczne Jacka Heilera - Natalia Zielińska i Paula Rak (rezerwowa Patrycja Boroń). W finale zmierzyły się z uczennicami ZSP "Energetyk" Agaty Swobody.

Tabela:

1. ZS 4
2. ZSP
3. III LO
4. ZS 2
5. ZS 7
6. ZS Szczawno-Zdrój

CHŁOPCY - 11 CZERWCA - UL. WYSOCKIEGO:

Podobnie jak u dziewcząt w rywalizacji chłopców również zastosowano system brazylijski - frekwencja lepiej dopisała, bowiem do zawodów zgłosiło się 15 duetów. Złota bronił zespół Dominik Wilk / Wojciech Skorut z III LO. Po rozegraniu 30 spotkań okazało się, że ta para nie ma sobie równych, a prymat próbowali przełamać gracze ZS 2. Na najniższym stopniu podium znaleźli się gracze ZSP, którzy w małym finale pokonali drugi zespół III LO (ogromny sukces tej szkoły w której opiekunem siatkarzy jest Maciej Leński).

Tabela:

1. III LO
2. ZS 2
3. ZSP
4. ZS 45
5. ZS 5
6. ZS 1
7. ZS 7
8. ZSTB

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group