Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2428
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Interwencja z TP SA

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 stycznia 2011, 18:57
Aktualizacja: 18:58
Autor: red
Jeden z słupów złamał się jak zapałka
Fot. red
Zaalarmowali nas mieszkańcy jednej z wałbrzyskich ulic, że od kilku dni tuż przy drodze leży połamany słup telefoniczny, a drugi w każdej chwili może runąć na ziemię.

Mieszkańcy kilkakrotnie informowali TP SA o zaistniałej sytuacji. Jednakże bezskutecznie. Kilka osób zaczęło się obawiać, że połamane słupy mogą stwarzać zagrożenie i niebezpieczeństwo. Bo choć słupy znajdują się w polu, to tuż obok jest droga, po której codziennie przejeżdżają samochody i przechodzą mieszkańcy. Zaistniała sytuacja wpłynęła również na utrudnienia w łączności telefonicznej w kilku okolicznych domach.

Poprosiliśmy rzecznik Telekomunikacji Polskiej Marię Piskier o wyjaśnienie sprawy. Dowiedzieliśmy się, że po naszej interwencji wszystkie usługi w tym rejonie zostały już uruchomione. Natomiast połamane słupy zostaną odtworzone w tym miejscu najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Oczywiście duże znaczenie w tej mierze odgrywają odpowiednio sprzyjające warunki atmosferyczne. Jednakże do 10 stycznia przewiduje się całkowite odtworzenie słupów w tym miejscu. Ponadto wszystkie osoby, które miały problemy z łącznością telefoniczną, mają pełne prawo do złożenia reklamacji i uzyskania zwolnienia z opłaty abonamentowej za okres usterki.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group