Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 4516
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Interwencje strażaków

Piątek, 19 stycznia 2018, 16:16
Autor: red
powiat wałbrzyski: Interwencje strażaków
Fot. OSP Boguszów/facebook
Wczorajszy dzień obfitował w interwencje straży pożarnej.

Wczoraj strażacy z Boguszowa-Gorc byli dysponowani w sumie do czterech zdarzeń. Po godz. 18:00 w ratuszu uruchomił się alarm z instalacji wykrywania, na szczęście okazał się fałszywy. Po godz. 20:00 strażacy wyruszyli na pomoc lokatorowi budynku przy ul. Szkolnej, gdzie doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Strażacy ewakuowali mężczyznę z mieszkania i przekazali pod opiekę ratowników medycznych. Po zakończeniu działań zostali zadysponowani na ul. 1-go Maja, gdzie w kamienicy także wystąpił tlenek węgla. Ze zdarzenia przy 1-go Maja nasi strażacy wrócili alarmowo na ul. Szkolną, gdzie tym razem w innej kamienicy, doszło do zadymienia klatki schodowej.

Tymczasem około godziny 22.30 doszło do pożaru opustoszałego budynku w Grzędach w gminie Czarny Bór. Strażacy zawodowi oraz ochotnicy przez kilka godzin gasili pożar, gdzie już wcześniej dochodziło w przeszłości do podpaleń. Spłonęło 160 m kwadratowych obiektu. Na szczęście nikt w wyniku pożaru nie ucierpiał.

W nocy, z 18 na 19 stycznia, przez Polskę przeszła potężna wichura i śnieżyca – orkan Fryderyk – powodując ogromne zniszczenia. w gminie Czarny Bór również narobił szkód. W naszym parku po raz kolejny zostały zniszczone drzewa, które pod naciskiem ogromnej siły wiatru zostały powyrywane i połamane. Po zakończeniu budowy rolkostrady konieczne będzie uzupełnienie drzewostanu poprzez nasadzenie nowych drzew.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group