Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 6023
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Interweniują w urzędzie miasta

Środa, 30 marca 2022, 11:34
Aktualizacja: 12:43
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Interweniują w urzędzie miasta
Fot. SM "Podzamcze"
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" w Wałbrzychu interweniuje w sprawie zaniedbanych terenów nie należących do zasobów Spółdzielni.
- Teren osiedla „Podzamcze” jest obszarem w którym funkcjonuje wiele podmiotów zarządzających swoimi nieruchomościami. Jednak Spółdzielnia Mieszkaniowa "Podzamcze" bardzo często utożsamiana jest jako zarządca większości terenów i w związku z tym otrzymuje niechlubne uwagi od mieszkańców w zakresie zaniedbanych terenów, które to tereny nie należą do zasobów Spółdzielni. Nie możemy zostawić bez echa takich zgłoszeń. Reagujemy i piszemy pisma o stwierdzonych i zgłaszanych nieprawidłowościach do Straży Miejskiej celem zdyscyplinowania właścicieli terenów do ich uporządkowania - informuje SM "Podzamcze".

SM "Podzamcze" zwraca uwagę na kilka zaniedbanych działek:

- teren działki (wejście od strony ulicy Grodzkiej) przy szkole nr 21, w obrębie placu zabaw - zaniedbany, zaśmiecony, zarośnięty. Jest to obszar o dużym natężeniu ruchu pieszego - dojście do szkoły, przychodni, bazaru, placu zabaw

- działka nr 179/10 jest bardzo zaniedbana, nawierzchnia asfaltowa z dużymi ubytkami stanowiącymi zagrożenie dla pieszych i samochodów. Pobocza są zdewastowane, zabrudzone i rozjeżdżone przez samochody Jest to obszar o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego

- działka nr 179/15 to część działki stanowiącej teren zielony, na którym zostały nasadzone drzewa wzdłuż drogi będącej dojazdem do szkoły, bazaru, placu zabawi przychodni - zdewastowany teren rozjeżdżany przez parkujące tam samochody.

Twoja reakcja na artykuł?

18
27%
Cieszy
8
12%
Hahaha
4
6%
Nudzi
4
6%
Smuci
3
4%
Złości
30
45%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group