Wałbrzych/REGION: IV liga: MKS nie wystraszył się Pumy

Poniedziałek, 8 listopada 2010, 13:47
Aktualizacja: 13:49
Sytuacja w tabeli piłkarzy MKS–u nie napawa do optymizmu
W meczu IV ligi piłkarze MKS–u Szczawno–Zdrój zremisowali z Pumą Pietrzykowice 2–2. Wynik ten nie zadowala żadnej z drużyn.

MKS musi ostro walczyć o każdy punkt, bowiem sytuacja podopiecznych Wiesława Walczaka jest naprawdę trudna. Widmo spadku do klasy okręgowej zagląda coraz częściej w oczy graczom z uzdrowiska.

Spotkanie z Pumą w pierwszej połowie było wyrównane, choć więcej okazji do zdobycia goli stworzyła ekipa MKS-u. Tymczasem dość nieoczekiwanie na prowadzenie wyszli goście, którzy zdobyli gola w 32. minucie meczu. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko, bo już 4 minuty później akcję Drąg-Wojtarowicz ten drugi zakończył celnym trafieniem. Do końca pierwszej odsłony więcej goli już nie zobaczyliśmy.

W drugich 45 minutach miejscowym zależało na strzeleniu gola, który dałby im upragnione zwycięstwo. Ataki MKS-u były coraz mocniejsze i wreszcie przyniosły spodziewany efekt. Kolejne dobre dośrodkowanie Drąga na gola zamienił Nadzieja. Wydawało się, że MKS pójdzie za ciosem, a kolejne gole to tylko kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. To goście wzięli sprawy w swoje ręce i w 82. minucie doprowadzili do wyrównania przy biernej postawie defensorów Szczawna i tym samym kolejna wygrana przeszła MKS-owi koło nosa.

MKS Szczawno-Zdrój - Puma Pietrzykowice 2-2 (1-1)

MKS: Michno - Smoczyk, Nadzieja, Niemczyk, Kula - Stanuszek (74’ Kłosowski), Kiczuła (53’ Starczukowski), Drąg, Słapek - Horyk, Wojtarowicz