Strzelin: IV liga: MKS rozstrzelany w Strzelinie

Poniedziałek, 18 października 2010, 18:56
Aktualizacja: 18:56
MKS znów przegrał
Nie udał się wyjazd do Strzelina piłkarzom MKS–u Szczawno–Zdrój. Nasi przegrali aż 0–5.

W tym sezonie piłkarze MKS-u notują w meczach wyjazdowych najczęściej wysokie porażki. Podobnie było i tym razem. Nasz zespół został zdeklasowany przez Strzeliniankę.

W pierwszej połowie mecz miał w miarę wyrównany charakter. Wprawdzie miejscowi wyszli już w 12. minucie na prowadzenie za sprawą celnego trafienia Bartosza, ale zespół z uzdrowiska toczył wyrównany bój. Niestety, w ostatniej minucie pierwszej części gola dla gospodarzy zdobył Józefowicz.

Zaraz po przerwie Strzelinianka zdobyła trzeciego gola, którego autorem ponownie był Bartosz i praktycznie było po meczu. Do końcowego gwizdka przewagę posiadali miejscowi, a nasi atakowali sporadycznie i co najważniejsze nieskutecznie. Strzelinianka zdobyła jeszcze dwa gole. Oba na swoim koncie zapisał Józefowicz, który trafił do siatki MKS-u w 59. minucie oraz w 64. minucie, kiedy po raz drugi skutecznie wykonał rzut karny.

Strzelinianka – MKS Szczawno-Zdrój 5-0 (2-0)

MKS: Michno – Borek (63’ Drąg), Smoczyk, Nadzieja, Pyda (69’ Korolczyk) – Kłosowski, Kiczua (82’ Kałoń), Słapek, Starczukowski (38’ Kula) – Wojtarowicz, Bębeniec