Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2484
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jacek Bończyk w A’ Propos – BILETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 15 kwietnia 2010, 13:31
Aktualizacja: Sobota, 15 maja 2010, 10:38
Autor: red
Fot. organizatorzy
Już 14 maja o godzinie 20.00 w wałbrzyskim Klubie Muzycznym A’ Propos zaprezentuje się Jacek Bończyk. Mamy dla naszych czytelników podwójną wejściówkę na ten koncert.

Jacek Bończyk zaprezentuje się wałbrzyskim Klubie Muzycznym A’ Propos w recitalu na piano i bass. Początek imprezy w piątek 14 maja o godzinie 20.00. Bilety na koncert kosztują w przedsprzedaży 35 zł, a w dniu koncertu 45 zł.

Jacek Bończyk to ceniony odtwórca piosenki aktorskiej, laureat nagród Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie w „Recitalu na piano i bass”. Oprócz tego Bończyk to polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, autor tekstów piosenek, kompozytor, scenarzysta i reżyser spektakli muzycznych. Wokalista i gitarzysta formacji rockowej Bończyk/Krzywański – Depresjoniści.

W swojej twórczości chętnie sięga po teksty poetyckie i piosenki autorów francuskich. Ma na swoim koncie dwa recitale aktorskie: „Piosenki kilku Francuzów” (premiera miała miejsce w listopadzie 2000 roku) i „Tango Kameleon” (premiera w październiku 2002 roku). Pisze teksty dla Katarzyny Groniec i Michała Bajora. Nagrał dwie solowe płyty: „Następny” (premiera w 2001 roku) i „Tango Kameleon” (wydana rok później). Ma bardzo szerokie fascynacje muzyczne, wśród których wymienia następujących wykonawców i zespoły: Republika, Obywatel G.C., King Crimson, Radiohead, Pink Floyd, Roger Waters, Leszek Możdżer, Tool, Perfect Circle, Sergiusz Rachmaninow, Charles Aznavour, Jacques Brel, David Sylvian, Michel Legrand oraz Renata Przemyk.

Mamy dla naszych czytelników miłą niespodziankę. Do wygrania podwójna wejściówka na ten koncert. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Jacek Bończyk pisze teksty piosenek dla Michała Bajora?

Odpowiedź należy wysłać na numer 7116 w treści sms wpisując: PT.KONW: JB.TAK lub PT.KONW:JB.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 13 maja do godziny 20.00. Ze zwycięzcą konkursu skontaktujemy się telefonicznie.

Cena sms 1 zł + VAT (1,22 zł).

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group