Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1813
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jajeczko w gronie przyjaciół

Wiadomości: Świebodzice
Niedziela, 31 marca 2013, 10:50
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W tej organizacji panuje wyjątkowo rodzinna atmosfera. Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach to grono ludzi, którzy nie tylko spotykają się regularnie, ale po prostu lubią spędzać ze sobą czas. Spotkania świąteczne są tu celebrowane z wyjątkową starannością. Tak było i na tradycyjnym "jajeczku", które odbyło się w środę, 27 marca, w Klubie Seniora.

Na stołach królowały wielkanocne przysmaki: jajka, wędliny, żurek z kiełbasą i ciasta. Świebodziccy seniorzy zaprosili na swoje śniadanie wielkanocne sponsorów i przyjaciół organizacji. Nie mogło wśród nich zabraknąć m. in. burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza a także od lat wspierającego seniorów Bogusława Krzysztofowicza.

Zarząd Związku postanowił w sposób szczególny uhonorować swoich sponsorów, wręczając im na scenie specjalne podziękowania. Zrobili to gospodarze czyli przewodniczący Jan Welc oraz Halina Kiel z Zarządu. Była także część artystyczna - o to zadbały dzieci z Ogniska Muzycznego a także Chór "Akord", który wystąpił w nowych, wiosennych strojach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group