Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4009
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jaka jest sytuacja kobiet w regionie?

Czwartek, 14 czerwca 2012, 9:32
Aktualizacja: 9:32
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Jaka jest sytuacja kobiet w regionie?
Fot. red
Już w piątek 15 czerwca w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości przy ul. Wrocławskiej 10 będzie miała miejsce konferencja poświęcona sytuacji kobiet w podregionie wałbrzyskim w powiązaniu z analizą stanu i perspektyw szkolnictwa zawodowego i jego wpływu na rynek pracy.

Organizatorami konferencji są: Stowarzyszenie Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna INVEST - PARK i Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości.

Region wałbrzyski jest miejscem szczególnym, które wymaga większych nakładów pracy w dziedzinie aktywizacji zawodowej mieszkańców. Organizatorzy konferencji nieprzypadkowo wybrali właśnie Wałbrzych na miejsce spotkania. Działania Stowarzyszenia Aktywność Kobiet na Dolnym Śląsku, jak i współorganizatorów konferencji, są skierowane w szczególności do tych obszarów, gdzie mają miejsce niepokojące zjawiska, takie jak na przykład duże bezrobocie, stagnacja, brak perspektyw na przyszłość.

Partnerem wspierającym tę inicjatywę jest IBM, zaś konferencję swoimi patronatami objęli: Ilona Antoniszyn - Klik, Wiceminister Gospodarki, oraz Radosław Mołoń, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.

Godzina rozpoczęcia konferencji: 10:00

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.aktywnosckobiet.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group