Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 3541
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Jednoosobowa cela dla zabójcy 10–latki

Środa, 19 czerwca 2019, 13:51
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2019, 12:56
Autor: red
REGION: Jednoosobowa cela dla zabójcy 10–latki
Fot. red
Jakub A. zgodnie z przewidywaniami został aresztowany na 3 miesiące w związku ze zbrodnią, której prawdopodobnie dopuścił się w czwartek 13 czerwca w Mrowinach.

Jakub A. jest podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Po tym jak trafił do aresztu Prokuratura postawiła mu dwa zarzuty - zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i podżegania do zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do winy. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec podejrzanego 22-latka tymczasowy areszt. Jakubowi A. nadano status więźnia niebezpiecznego. Oznacza to, że mężczyzna siedzi w jednoosobowej, monitorowanej całą dobę celi. Inni więźniowie nie mają z nim kontaktu.

Tymczasem w sobotę, 22 czerwca o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym w Żarowie odbędą się uroczystości pogrzebowe Ś.P. Kristiny.

Na prośbę mamy dziewczynki zwracamy się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach. Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki. Prosimy również, aby zabrać ze sobą białe kwiaty.

Apel do mediów i mieszkańców

Zwracamy się również z prośbą do przedstawicieli mediów oraz do osób zamierzających uczestniczyć w pożegnaniu Kristiny o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od jakiegokolwiek fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej.

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
14%
Smuci
4
18%
Złości
14
64%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group