Niedziela, 9 maja
Imieniny: Grzegorza, Karoliny
Czytających: 2742
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jedź na wyprawę

Piątek, 13 kwietnia 2012, 19:10
Aktualizacja: Sobota, 14 kwietnia 2012, 9:40
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Jedź na wyprawę
Fot. red
Penetruje jaskinie, skacze ze spadochronem, nurkuje, zgłębia tajniki kung–fu, prowadzi szkoły przetrwania i warsztaty dziennikarskie, przemierza południowoamerykańską dżunglę, pisze reportaże. Przez siedem lat był członkiem oddziału specjalnego. Wałbrzych odwiedzi jednak na zaproszenie księgarni MATRAS i Galerii VICTORIA jako autor dwudziestu książek dla młodzieży.

W niedzielę, 15 kwietnia, w samo południe Krzysztof Petek spotka się z czytelnikami i miłośnikami przygody na piętrze Galerii VICTORIA, w księgarni MATRAS. Prócz opowieści, goście autora mogą liczyć na obejrzenie fotografii i filmów z wypraw do Transylwanii, do jaskiń szczelinowych, w dzicz amazońskiej dżungli.

Obecni mogą się też spodziewać krótkiego kursu samoobrony i pokazu elementów kung-fu WingTsun - sztuki walki, którą posługiwali się tacy mistrzowie, jak Bruce Lee i Jacky Chan.

Każdy też, kto odwiedzi MATRAS, może bezpłatnie wziąć udział w specjalnej wyprawie, którą Krzysztof Petek organizuje dla czytelników z początkiem wakacji. Z kupionymi książkami będzie można otrzymać kupon dający szansę na udział w życiowej przygodzie, a cały asortyment księgarni Matras w specjalnej cenowej ofercie - 25%.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group