Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3205
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórzanki i wałbrzyszanie najlepsi w siatkówkę

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 24 grudnia 2009, 16:24
Aktualizacja: 16:28
Autor: ft
Rewelacyjnie podczas Akademickich Mistrzostw Regionu Dolnośląskiego w Siatkówce zaprezentowali się studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z Wałbrzycha. W rywalizacji mężczyzn wałbrzyszanie zajęli pierwsze miejsce. Wśród kobiet nasze siatkarki stanęły na drugim stopniu podium.

Poza ekipą wałbrzyskiego PWSZ-tu do zawodów zgłosiły się: Kolegium Karkonoskie z Jeleniej Góry, PWSZ z Legnicy, jeleniogórski Wydział Gospodarki i Turystki Regionalnej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Oddziały Politechniki Wrocławskiej z Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry.

Wśród kobiet bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki Kolegium Karkonoskiego z Jeleniej Góry, które w końcowej klasyfikacji wyprzedziły PWSZ z Wałbrzycha oraz PWSZ z Legnicy. Wśród mężczyzn najlepsi byli wałbrzyszanie z PWSZ-tu, których do zwycięstwa poprowadził Dariusz Król. Na drugiej pozycji zawody ukończyło Kolegium Karkonoskie z Jeleniej Góry, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z wałbrzyskiego oddziały Politechniki Wrocławskiej.

Najlepszą siatkarką turnieju została Aleksandra Deptuch z KK Jelenia Góra, a najlepszym zawodnikiem Kacper Dyl z KK Jelenia Góra.

Klasyfikacja kobiet:
1. KK Jelenia Góra
2. PWSZ Wałbrzych
3. PWSZ Legnica
4. WGRiT UE Jelenia Góra
5. ZOD PWr Wałbrzych
6. ZOD PWr Jelenia Góra

Klasyfikacja mężczyzn:
1. PWSZ Wałbrzych
2. KK Jelenia Góra
3. ZOD PWr Wałbrzych
4. PWSZ Legnica
5. ZOD PWr Jelenia Góra
6. WGRiT UE Jelenia Góra
7. ZOD PWr Legnica

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group