Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 2975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jesienne koncerty

Piątek, 11 października 2019, 6:31
Aktualizacja: 7:41
Autor: red
Wałbrzych: Jesienne koncerty
Fot. organizatorzy
Rozpoczyna się kolejny sezon koncertowy w Zamku Książ i to wyjątkowo mocnymi akcentami. Już 20 października o godz. 18:00 zapraszamy na występ Książęcej Orkiestry Salonowej pn. „Cello Solo i Tutti". Sergiej Rysanow, wirtuoz wiolonczeli, zabierze nas w podróż dźwięków, jakiej jeszcze nie było. Wszystko pod batutą Jerzego Koska.

- Zapraszamy wszystkich naszych miłośników, melomanów na trzeci Sezon Koncertowy w Zamku Książ! Cały sezon będzie ciekawy i różnorodny pod względem programu i solistów. Śledźcie nas na facebooku i stronie Zamku Książ bo jak wiecie bilety na nasze koncerty szybko znikają – zaprasza dyrektor Książęcej Orkiestry Salonowej, Jerzy Kosek.

Sergiej Rysanow, pochodzi z Baku na co dzień koncertmistrz w Orkiestrze Symfonicznej w Częstochowie. Podczas koncertu będzie można usłyszeć takich kompozytorów jak Vivaldi – Symfonia na Orkiestrę Smyczkową., J.S. Bach - Koncert Brandenburski nr. 3 (trzy wiolonczele, z udziałem Siergieja Rysanowa). Gwiazda wieczoru wykona dwa słynne utwory na wiolonczelę:
Max Bruch – Kol Nidrei
Piotr Czajkowski – Pezzo Capriscioso

Ceny biletów:
Karnet na dwa koncerty - 50 zł
Bilet na jeden koncert - 30 zł
Zakupu biletów można dokonać poprzez system sprzedaży online www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl oraz w kasach biletowych w godzinach ich otwarcia,

Uwaga:
- Liczba biletów i karnetów jest ograniczona!
- W cenę biletów wliczona jest opłata parkingowa.
- Informujemy, że nie ma biletów ulgowych.

Kolejny koncert odbędzie się 24 listopada o godz. 18:00 pod nazwą „Muzyka Polska”. Niezwykły brzmienie i niezapomniany występ zapewni nam solista, Jan Jakub Bokun, mistrz klarnetu, wielokrotnie nagradzany, reprezentował Polskę na Światowym Kongresie Klarnecistów Clarinetfest. Usłyszymy koncert na klarnet i orkiestrę smyczkową słynnego polskiego kompozytora Karola Kurpińskiego, a także w dalszej części koncertu romantyczną serenadę Mieczysława Karłowicza.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group