Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1812
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Joker II Jaczków mistrzem Czarnoborskiej Ligi Halowej

Wiadomości: Czarny Bór
Czwartek, 7 marca 2013, 14:00
Aktualizacja: 14:03
Autor: PAW
Fot. red
Po dwóch latach dominacji zespół Quinu stracił mistrzostwo na rzecz Jokera II Jaczków.

Wyniki XI (ostatniej) kolejki:

Barbara Kuźnice – Fair Play 6:3 (Gołek 4, Cieszkowski 2 – Adrian Mastej 3)

Quin Wałbrzych – Górnik Gorce Orły Mariana 10:3 (Szczepkowski 5, Pyrdoł 2, Wawrzyniak, Poręba, Kois – Pryk, Ostasz, Kuna)

Ale Jazz – Górnik Gorce (juniorzy) 7:2 (Lubczyński 3, Roger Dobrowolski 2, Piwiński i jedna samobójcza – Ryszard Bejnarowicz 2)

Tomcar Kamienna Góra – Szczyt Women Boguszów-Gorce 0:10 (walkower)

Iskra Witków – Joker II Jaczków 3:6 (Stąpor 2, Bartosz Ogrodnik – Koźlak 3, Wojtarowicz 2, Kulik)

Joker I Jaczków – Fit Zone Kamienna Góra 4:11 (Łatka 4 – Kraszewski 5, Wąchała 4, Kulpa 2)

Końcowa tabela:

1. Joker II Jaczków 29 58:10
2. Quin Wałbrzych 27 73:18
3. Fit Zone Kamienna Góra 26 77:21
4. Iskra Witków 24 54:30
5. Ale Jazz 17 32:27
6. Joker I Jaczków 16 51:53
7. Górnik Gorce Orły Mariana 13 39:35
8. Tom Car Kamienna Góra 11 24:66
9. AKS Barbara Kuźnice 10 38:65
10. Fair Play 9 26:52
11. Szczyt Women Boguszów-Gorce 6 22:75
12. Górnik Gorce (juniorzy) 3 26:68

Klasyfikacja strzelców:

36 - Szczepkowski (Quin)

24 - Łatka (Joker I), Kraszewski (Fit Zone),

15 - Adrian Mastej (Fair Play),

14 - Adamowicz (Fit Zone)

13 –Wojciechowski (Joker II)

12 - Bartosz Ogrodnik (Iskra)

11 – Kulik, Koźlak (obaj Joker II), Gołek (AKS)

10 - Wąchała (Fit Zone),

9 – Pyrdoł (Quin),

8 – Stąpor (Iskra)

7 - Archacki (Orły Mariana), Wawrzyniak, Kois (obaj Quin), Cieszkowski (AKS), Kulpa (Fit Zone)

6- Masiel (Tom Car), Kamil Pielech (Joker I), Kulesza (Gorce juniorzy), Grobarczyk, Waldemar Poręba (obaj Quin), Groń (Iskra), Dorian Duś (Orły Mariana), Lubczyński (ale jazz.pl)

5 –Krystian Ogrodnik (Iskra), Misan, Hadała (obaj Tom Car), Krzysik (Joker II), Rosłan (Fit Zone), Konrad Niemiec (Fair Play), Foryś, Piwiński (obaj ale jazz.pl), Ostasz (Orły Mariana)

4 –Zieliński, Kryska (obaj AKS), Smolec (alejazz.pl), Marut (Orły Mariana), Nowak (Fit Zone)

3 –Wieczorek, Bieńkowski (obaj Tom Car), Dubarek, Pawełczyk (obaj Iskra), Rafał Ciszak, Krzysztof Maliszewski, Lipiński (wszyscy AKS), Stankiewicz, Pryk, Kuna, Ludwiczuk (wszyscy Orły Mariana), Rubin, Zawisza, Iwańczuk (wszystkie Szczyt), Dawid Niemiec, Kamil Mastej (obaj Fair Play), Jasiurkowski (Joker I), Lic, Ryszard Bejnarowicz (obaj Gorce juniorzy), Roger Dobrowolski (ale jazz.pl), Wojtarowicz (Joker II)

2 –Pilarczyk (Joker II), Krzysztof Poręba (AKS), Duroł, Rudnicki, Gaweł (wszyscy Iskra), Michalski, Zygmunt Bejnarowicz (obaj Orły Mariana), Jandziński, Borowiak (obaj alejazz.pl), Buczek, Ladenberger (obaj Joker I), Musiał (Fit Zone), Kowalczyk (Gorce juniorzy)

1 –Matusik, Pływaczyk (obaj Quin), Marcin Ciszak (AKS), Stawiarski (Iskra), Bieniecki, Muchalski, Supik (wszyscy alejazz.pl), Sommerfeld, Antecki (obaj Gorce juniorzy), Pels (Orły Mariana), Sikorski, Link, Antas (wszyscy Joker II), Aleksander Duda, Kuk (obaj Tom Car), Kasprzyk, Radosław Pielech, Ziętara (wszyscy Joker I), Wielowska, Żurawska (obie Szczyt), samobójcza (dla Joker I), samobójcza (dla Fit Zone), 2 x samobójcza (dla alejazz.pl), samobójcza (dla Szczytu),

Najlepszy bramkarz:

10 - Gratkowski (Joker II)

18 - Wysocki (Quin)

21 – Kurylas (Fit Zone)

27 - Dobrowolski (alejazz.pl)

30 - Kielich (Iskra)

35 – Zygarlicki (Orły Mariana),

52 – Mokrzycki (Fair Play)

53- Obrzud (Joker I)

65 - Delinger (AKS),

66 – Cisowski/Powiertowski (Tom Car)

68 - Guban (Górnik Gorce – juniorzy)

75 –Pawlos/Kurylas (SP Szczyt)

Król strzelców: Marcin Szczepkowski (Quin)

Najlepszy bramkarz - Mariusz Gratkowski (Joker II)

Najlepszy zawodnik- Patrycja Rubin (Szczyt)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group