Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3608
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jutro będą rywalizować placówki resocjalizacyjne

Czwartek, 4 października 2018, 14:47
Aktualizacja: 14:49
Autor: PAW
Przed nami Dolnośląska Liga Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych, która odbędzie się 5 października w Wałbrzychu na boiskach bocznych przy Centrum Sportowo – Rekreacyjnym AQUA – ZDRÓJ w Wałbrzychu.

Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu, który od wielu lat krzewi idee oddziaływania resocjalizacyjnego wobec młodzieży przebywającej w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych, młodzieżowych ośrodkach socjoterapii oraz zakładach poprawczych na terenie województwa dolnośląskiego poprzez sportowe współzawodnictwo, promowanie aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia.

Tegoroczna już VI edycja skupia młodzież z ponad dziesięciu tego typu placówek, której zawodnicy rywalizują ze sobą w bezpośredniej, sportowej konfrontacji. Impreza ma charakter cykliczny i działa na zasadzie rywalizacji ligowej - młodzież rywalizuje ze sobą na przestrzeni całego roku szkolnego.

Z uwagi na regionalny charakter wydarzenia i jego niezwykłą wartość wychowawczą w pracy z tzw. „trudną młodzieżą" impreza po raz kolejny została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Cezarego Przybylskiego.

Planowane rozpoczęcie imprezy ok. godziny 9.00- 13.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group